Samsung A12 alınır mı?

İkinizden de özür diliyorum, bu fiyata bulunuyormuş. A52 daha iyi yonga olarak, arka kamera olarak da daha iyi. Batarya olarak da A52 daha iyi. A73 doğru tercih olmaz yine.

Yok hocam ne özürü, gözünüzden kaçmış olabilir.
Yonga olarak dediğiniz gibi Snapdragon 665 daha iyi. Ama 662 ile aman aman bir farkları yok diyebiliriz.
Diğer konularda da dediğiniz gibi A52 daha önde. A73 depolama, ekran ve hafiflik gibi konularda öne geçiyor ama bunlar çok sorun değil. A52 daha doğru bir tercih olacaktır.

@RamooY SD 665 modelinin 2.3 GHz, SD 662 2.2 GHz. Tek farkları bu zaten. Qualcomm'un model aldatmacaları. SD 662 modelinin OC edilmiş hali.

Anladım hocam, teşekkürler. TLC10l düşünülebilecek bir model. A52'ye göre 6 GB RAM'i olması, kamera çözünürlüğünün fazla olması gibi artıları var. Gördüğüm kadarıyla A52'nin sadece bataryası büyük. Marka bilinmezliği var ama teknik olarak daha iyi bir cihaz gibi duruyor.

Yurtdışından getirilmiş cihazları düşünür müsünüz?
Eğer düşünürseniz, IMEI atılmış Redmi Note 9 Pro öneririm. 2000 TL'ye bulabiliyorsunuz, o paraya Türkiye'de alacağınız cihazdan çok daha iyidir.
Yıldız İletişim

Ha eğer Türkiye garantili istiyorum derseniz Oppo A73 öneririm.
Firma güvenilir mi kayıt konusunda?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı