Samsung A12 batarya performansı arttırma

İlhan TC

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Samsung A12 a127f/ds var geçen sene aldım sarji 1 günü çok rahat çıkarıyordu. Şu an 6 saati zor çıkarıyor. Neden böyle bu süreyi nasıl uzatırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı cihaza sahibim. Aynı şikayetle garantiye yolladım ve cihazın bataryasını kalibre edip geri verdiler. Şuan rahatlıkla 1 günü görüyorum. Cihazım 2 senelik ve BT sürekli açık. Ayrıca oyun oynamıyorsan güç tasarruf modunu açabilirsin.

Peki bunu yetkili servise değil teknik servis yapar mı acaba simge elektronik 1 günde de yapar mı servise göndersem 14 gün gibi bir süreç sürüyor ve bana telefon 1 saat için bile lazım işlerden dolayı.

Peki bunu yetkili servise değil teknik servis yapar mı acaba simge elektronik 1 günde de yapar mı servise göndersem 14 gün gibi bir süreç sürüyor ve bana telefon 1 saat için bile lazım işlerden dolayı.
Cihazın KVK garantisin kapsıyorsa bazı şehirlerde telefonu 1 saat içinde yapıp veriyorlar. Onu araştırman gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…