Samsung A12 batarya performansı arttırma

İlhan TC

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Samsung A12 a127f/ds var geçen sene aldım sarji 1 günü çok rahat çıkarıyordu. Şu an 6 saati zor çıkarıyor. Neden böyle bu süreyi nasıl uzatırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı cihaza sahibim. Aynı şikayetle garantiye yolladım ve cihazın bataryasını kalibre edip geri verdiler. Şuan rahatlıkla 1 günü görüyorum. Cihazım 2 senelik ve BT sürekli açık. Ayrıca oyun oynamıyorsan güç tasarruf modunu açabilirsin.
Screenshot_20231204_103618_Device care.jpg

Aynı cihaza sahibim. Aynı şikayetle garantiye yolladım ve cihazın bataryasını kalibre edip geri verdiler. Şu an rahatlıkla 1 günü görüyorum. Cihazım 2 senelik ve BT sürekli açık. Ayrıca oyun oynamıyorsan güç tasarruf modunu açabilirsin.Eki Görüntüle 2040833

Hocam oyun oynamıyorum ve BT nedir?

Aynı cihaza sahibim. Aynı şikayetle garantiye yolladım ve cihazın bataryasını kalibre edip geri verdiler. Şu an rahatlıkla 1 günü görüyorum. Cihazım 2 senelik ve BT sürekli açık. Ayrıca oyun oynamıyorsan güç tasarruf modunu açabilirsin.Eki Görüntüle 2040833

Peki bunu yetkili servise değil teknik servis yapar mı acaba simge elektronik 1 günde de yapar mı servise göndersem 14 gün gibi bir süreç sürüyor ve bana telefon 1 saat için bile lazım işlerden dolayı.

Peki bunu yetkili servise değil teknik servis yapar mı acaba simge elektronik 1 günde de yapar mı servise göndersem 14 gün gibi bir süreç sürüyor ve bana telefon 1 saat için bile lazım işlerden dolayı.
Cihazın KVK garantisin kapsıyorsa bazı şehirlerde telefonu 1 saat içinde yapıp veriyorlar. Onu araştırman gerekiyor.

Geri
Yukarı