Samsung A13 vs M13

@Jims

Şarjı iyi gider ama hızlı şarj yok:

Redmi 10 aldığına pişman olmuştum çok takılıyor.

Hocam MIUI stabilitesi 4-5 yıla kadar OneUI seviyesinde stabilitesini koruyabiliyor mu?

Hocam ben MIUI'ı samsung'un touchwiz(TW)'ine benzetiyorum. Daha o taraflarda çabalıyor xiaomi.

OneUI ise experience'den sonra gerçekten kusursuza yakın bir UI (user interface) oldu benim için.

Galaxy S ve sonrasında Note 2 zamanında çok çektim TW'den. Bunalıp port rom işi kurmaya, sonra kendi rom'umu yapmaya başlamıştım note 2 için. Zamanıız boldu tabi o zaman.

OneUI çok daha iyi bir arayüz bence.

MIUI ise halen bir sürü problemi var.

Hocam ben MIUI'ı samsung'un touchwiz(TW)'ine benzetiyorum. Daha o taraflarda çabalıyor xiaomi.

OneUI ise experience'den sonra gerçekten kusursuza yakın bir UI (user interface) oldu benim için.

Galaxy S ve sonrasında Note 2 zamanında çok çektim TW'den. Bunalıp port rom işi kurmaya, sonra kendi rom'umu yapmaya başlamıştım note 2 için. Zamanıız boldu tabi o zaman.

OneUI çok daha iyi bir arayüz bence.

MIUI ise halen bir sürü problemi var.
Ben de öyle düşünüyorum. S20 FE gibi harika bir telefondan sonra kullanma fırsatı buldum ve gerçekten memnun kaldım. En son Sony kullanırken bu kadar iyi hissetmiştim :')
Bu yazılım olayı beni biraz daha Samsung tarafına yönlendiriyor artık 2-3 yıldan uzun kullanımlar için.

Ben de öyle düşünüyorum. S20 FE gibi harika bir telefondan sonra kullanma fırsatı buldum ve gerçekten memnun kaldım. En son Sony kullanırken bu kadar iyi hissetmiştim :')
Bu yazılım olayı beni biraz daha Samsung tarafına yönlendiriyor artık 2-3 yıldan uzun kullanımlar için.

Hocam ben kısa bir süre dışında genelde Samsung telefonlar kullandım. O ilkel ilk Galaxy S'in arayüzünden geldikleri arayüz gerçekten çok çok iyi.

S7'de bile çok memnundum Experience 7.5 ile.

Şu anda One UI 4.1 kullanıyorum. O kadar memnunum ki.

Diğer arayüzlere bir türlü alışamadım diyebilirim. iOS dahil. :)

S7'yi bu arada 6 yıl kullandım. Halen kenarda durur. Üzerinde ROM denemeleri boş vakitlerde yapıyorum :)

Hocam ben kısa bir süre dışında genelde Samsung telefonlar kullandım. O ilkel ilk Galaxy S'in arayüzünden geldikleri arayüz gerçekten çok çok iyi.

S7'de bile çok memnundum Experience 7.5 ile.

Şu anda One UI 4.1 kullanıyorum. O kadar memnunum ki.

Diğer arayüzlere bir türlü alışamadım diyebilirim. iOS dahil. :)

S7'yi bu arada 6 yıl kullandım. Halen kenarda durur. Üzerinde ROM denemeleri boş vakitlerde yapıyorum :)
Şansıma FE Snap model tam zamanında çıktı. Sony gittikten sonra kara kara elimdeki telefon bozulunca ne yapacağımı düşünüyordum.
İşte tam olarak böyle müşteri kazanırsın. Samsung'u bu konuda kutluyor ve darısı Exynos'ların başına diyorum :D.

Şansıma FE Snap model tam zamanında çıktı. Sony gittikten sonra kara kara elimdeki telefon bozulunca ne yapacağımı düşünüyordum.
İşte tam olarak böyle müşteri kazanırsın. Samsung'u bu konuda kutluyor ve darısı Exynos'ların başına diyorum :D.
Hoca exynos konusunda aslında fena yol almadı. Ama mongoose maalesef beklendiği gibi olmadı ve mimari anlamda bambaşka yerlere doğru ilerlediler.

2100 gerçekten çok güzel bir SoC. Ancak SD'a yetişemediler daha.

Bir zamanlar intel'de böyleydi. AMD ne yaptı, batmak ve satın alınmak üzereyken son bir gayretle Zen mimarisi ile şu anda tozunu attırıyorlar CPU sektöründe.

Exynos'da bildiğim kadarıyla biraz daha orta seviyelere kaydırıldı ve üst seviyelerde SD kullanacak samsung.

Konudan sapmayalım, bütçenizin yettiğini alın derim.

Geri
Yukarı