Samsung M13-A13 128GB vs Redmi Note 11 64GB

Bütçe
5.500
Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba bak abi ben telefon alacağım çıldıracağım iki telefon arasında kaldım. Bak şu kronik sorunlu Redmi 9T satılsın çok iyi olacak. Şimdi yazılımından dolayı Samsung kral gibi kraldır diyorum. Redmi 9T'den dolayı illallah getirdi bana MIUI yazılımından dolayı çıldırdım. Hangisini alsam bütçe 5.500 128 GB alsam iyi olur, günümde 64 GB yetmeyeceğini düşünüyorum. Telefonu günlük kullanım için kullanacağım ara sıra oyun falan ben öyle kullanırım. Önerileriniz var mı? Harbi canım çok sıkıldı hangisini alsam diyorum kesin alacağım o yüzden dolayı emin olmak istiyorum hangisini alayım diye? @BERWAR

A13 ve M13 işlemci olarak berbat modeller açıkçası.

Hocam bir yandan da Samsung yazılım olarak iyi ama Redmi Note 11 arasında kaldım. :(Redmi Note 11 alsam yazılım konusunda çok terreddütlüyüm hocam , bu Redmi 9T beni illallah ettirdi ne yapayım sizce? Bütçem direk Redmi Note 11'e yetiyor.

Ben şahsen ikinci el alırdım sıfır olarak adam akıllı model yok.
İkinci el önereceğiniz model var mı? Maksimum 5.500TL civarı yüz yüze görüşebileceğim ilan. Param güvende sistemine maalesef güven olmuyor. İkinci el önerebileceğiniz sağlam telefon var mıdır?

@BERWAR Hocam 2.ele ne önerirsiniz? Yüz yüze teslim alabileceğim temiz sağlam bir cihaz.

Son düzenleme:
Android tarafında S10 serisi ve P30 serisi. Iphone tarafında da 8 modelleri.
Hocam S10'u 4500TL'ye kırık ekran buldum başka ilan bulamadım yoktu. Huawei için de play store uygulamarı yüklenemediği için kötü olur diye düşünüyorum ;( iPhone düşünsem mi iPhone 8 ilanları bir sürü var ama bana pil ömrü yetmez çabuk biter diye düşünüyorum. Normalde iPhone 8 plus düşünüyordum sonradan vazgeçtim 8 bin liraya satıyorlar. iPhone 8 alsam artık ios 16 almıyor. Eski olduğundan dolayıda Apple eski cihazlarını yavaşlatıyor. Pil ömrü yetmez diye düşünüyorum. Hocam kusura bakmayın bende beğendirmemezlik yok ama bana nedense hiç bir şey uymuyor ;( Hani Redmi Note 11 desem zaten sorun yaşamışım.. Bildiğiniz üzere Redmi 9T kronik cihazdı. Şimdi ne yapsam bilemedim siz diyin bulayım..

Yeni konular

Geri
Yukarı