Samsung A15 oyun için alınır mı?

Samsung A15 oyun için alınır mı? Hazır G99 işlemcisi var fiyatı da uygun. Ne düşünüyorsunuz?

Bence alınmaz, 2019 çıkışlı Mi 9T telefonum bile neredeyse aynı skoru alıyor AnTuTu'da. Samsung Galaxy M14 5G (128 GB)
Bu cihaz 500 TL fazlasına daha iyi performans verebilir. Tek sıkıntısı 4 GB RAM olması. 5G olduğu için geleceğe dönük de olur muhtemelen.

Bence alınmaz, 2019 çıkışlı mi 9T telefonum bile neredeyse aynı skoru alıyor AnTuTu'da. Samsung Galaxy M14 5G (128 GB)
Bu cihaz 500 TL fazlasına daha iyi performans verebilir. Tek sıkıntısı 4 GB RAM olması. 5G olduğu için geleceğe dönük de olur muhtemelen.

Hocam en fazla 8000 TL olması gerekiyor benim için.

6 GB ramli versiyonuna sahibim oyun oynayan birisi değilim fakat alınabileceğini düşünüyorum tam bir fiyat performans ürünü 1 ay oldu alalı şuana kadar bir problem yaşamadım veya görmedim ama tabii ki üstüne koyabilirseniz daha iyi modellere bakmanızı öneririm.

A15'e direkt bir oyuncu telefonu denemez. Ancak işlemci açısından bakıldığında G99'un üstünde bir işlemcili cihaz bu bütçede bulunmuyor. Yani bütçe artmıyorsa 6 GB ram versiyonu alınabilir.

Bu bütçede oyun için iyi bir performans istiyorsanız 2.el cihazlara yönelmeniz gerek. S10+, Realme GT 2, Poco F4 bakabilirsiniz. Sıfır cihaz istiyorsanız A15'in 6GB RAM olanını alın.

Geri
Yukarı