Samsung A2 Core nasıl root atabilirim?

emirtelli

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Samsung A2 Core telefonuma root atmak istiyorum. Bunun hakkında internette birkaç araştırma yaptım. Fakat benim telefonumun anabant numarasına uygun bir root file bulamadım. Anabant numarasına uygun olmayan root file yüklesem sorun çıkar mı? Telefonun ana bant numarasına uygun root file nasıl bulabilirim?

Screenshot_20220117-211234.jpg

Herkese iyi forumlar. Samsung A2 Core telefonuma root atmak istiyorum. Bunun hakkında internette birkaç araştırma yaptım. Fakat benim telefonumun anabant numarasına uygun bir root file bulamadım. Anabant numarasına uygun olmayan root file yüklesem sorun çıkar mı? Telefonun ana bant numarasına uygun root file nasıl bulabilirim?

Eki Görüntüle 1273194

Hocam sammobile.com da bile o anabant sürümünün aynısı yok maalesef. Çok zor olacaktır bence hiç bulaşmayın derim. Farklı sürüm yüklerseniz telefonunuz açılmayabilir.

Özür dilerim yanlış okumuşum, root atmak o kadar zor bir işlem değil videolardan yararlanabilirsiniz. Sorun olmaz.

Özür dilerim yanlış okumuşum, root atmak o kadar zor bir işlem değil videolardan yararlanabilirsiniz. Sorun olmaz.
Zor olmadığını bende biliyorum ama yanlış paketler sorun çıkartabiliyor. Kendi telefonumun sürümüne ait root paketi bulamadığım için buraya danışmak istedim.

Eskiden J4 Core kullanıyordum. Aynı Android GO altyapısına sahip root yüklemeye çalıştığınız anda telefon perte çıkabilir.

Geri
Yukarı