Samsung A20 bataryası nedir?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Bataryamın ömrünün tükendiğini düşünüyorum. Garantisi de bittiği için kendim Samsung A20'de orijinal olan bataryayı satın alıp takmak istiyorum varsa atar mısınız?

Not: Servis ücreti uygun geldi fakat servisi tamami ile rezalet 5 üzerinden 2.9 puan almış ürünün garantisi yok ürüne hasar verseler sorumluluk bana kalacak bu yüzden göndermiyorum yoksa işin parasında değilim.

Kendiniz yapamazsınız. Bayarya ekranın altında. Isıtılıp çıkarılıyor ekranı. Serviste sorun olmamasi için göndermeden önce video kaydı alın. Sorun olursa şikayet ederken deliliniz olur.

Kendiniz yapamazsınız. Bayarya ekranın altında. Isıtılıp çıkarılıyor ekranı. Serviste sorun olmamasi için göndermeden önce video kaydı alın. Sorun olursa şikayet ederken deliliniz olur.

Sadece bataryayı atarsanız bana ben gözümün önünde bir telefoncuya taktırtırım.

Sadece bataryayı atarsanız bana ben gözümün önünde bir telefoncuya taktırtırım.

Akakçe'de var ama orijinallik olarak kesin bir şey diyemem. Deji marka bataryalarada bakabilirsiniz. Oldukça çok tercih ediliyorlar.

Akakçe'de var ama orijinallik olarak kesin bir şey diyemem. Deji marka bataryalarada bakabilirsiniz. Oldukça çok tercih ediliyorlar.

N11'den aldım bakalım orijinal mi 175 liraya değerlendirmesini yapacağım orijinal olsun olmasın yeter ki sorunu çözsün zaten garantisi yok olsa direk gönderirdim.

Firmalar yetkili servis dışında orijinal yedek parça satmazlar.

Satıcı orijinal olduğunu belirtiyor.

@Mortis06 yan sanayi olsa da sıkıntı olmaz orijinal takıntılı birisi değilim yeter ki güzel sıkıntısız çalışsın.

Hocam tipik N11 satıcısı, daha önce orijinal olduğuna inanmayarak orijinal olduğu iddia edilen Lenovo ve Huawei bataryası aldım. Zaten cihaz üzerinden çıkan pilin yazıları karşılaştırınca orijinal olmadığını anlıyorsunuz. Birinde herhangi bir sorun görmedim, ancak diğer batarya telefon içindeki yerine çok zor giriyordu boyutları olması gerekenin üzerinde idi. Biraz şans işi.

Hocam tipik N11 satıcısı, daha önce orijinal olduğuna inanmayarak orijinal olduğu iddia edilen Lenovo ve Huawei bataryası aldım. Zaten cihaz üzerinden çıkan pilin yazıları karşılaştırınca orijinal olmadığını anlıyorsunuz. Birinde herhangi bir sorun görmedim, ancak diğer batarya telefon içindeki yerine çok zor giriyordu boyutları olması gerekenin üzerinde idi. Biraz şans işi.

Kendi telsfonumdan çıkan batarya ile karşılaştıracağım zaten bakalım bir yamuk olacak mı?

Belki hakikaten orijinal çıkar eyvallah şimdi her insan bildiğiniz gibi bir olmuyor ama kuvvetle muhtemel yan sanayi çıkar

Yan sanayide olur sıkıntı yok benim için orijinallik sıkıntı değil performans önemli.

@Mortis06

Ürünü almakran vazgeçtim yan sanayi almaktansa. Hiç almam daha orijinali ile kalırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı