Samsung A20 şarjı 99'dan 100'e çıkıyor

EsTable

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Samsung A20 kullanıyorum. Telefonu şarj ederken %100 şarj olunca çıkarıyorum. Biraz kullandıktan sonra 99'a düşüyor. Sonra telefonu kapatıyorum. Bir süre sonra açınca geri 100 oluyor. Son 2 3 şarj edişimden sonra olmaya başladı. Bataryada bir sıkıntı mı vardır?

Arkadaşlar Samsung A20 kullanıyorum. Telefonu şarj ederken %100 şarj olunca çıkarıyorum. Biraz kullandıktan sonra 99'a düşüyor. Sonra telefonu kapatıyorum. Bir süre sonra açınca geri 100 oluyor. Son 2 3 şarj edişimden sonra olmaya başladı. Bataryada bir sıkıntı mı vardır?

Yok hocam çoğu cihaz yapıyor. Nasıl şarj ettiğinize ve cihazı nasıl kullandığınıza göre değişir. Ama bir problem oluşturmaz.

Bende de oluyor ara ara. Hatta 5-6 iken şarja taktığım zaman 1 saniye içinde 4, 3, 2, 1, 0 oluyor.

A20'lerde kronik galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı