Çözüldü Samsung A20s telefon aniden siyah ekran oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Telefoncuya götürürsen büyük ihtimalle panel kırıldı ekranı değiştireceğim diyecek bence ama başka çarede yok gözüküyor.
Merak etme panel kırılmasıyla anakart aynı şey değil fotoların duruyordur bir kablo aracılığıyla PC'ye bağlayıp yedeklemeni öneririm.

Hocam bir şey diyecektim telefon darbe aldı ama 1 ay önce almıştı şimdi nasıl etki ederki darbe alması bir de onun üstüne 1 ay önce darbe alması ile telefonun camıda kırılmıştı o gün değil de niye şimdi oldu bu olay onu ben pek anlayamadım mesela?

Hocam bir şey diyecektim telefon darbe aldı ama 1 ay önce almıştı şimdi nasıl etki ederki darbe alması bir de onun üstüne 1 ay önce darbe alması ile telefonun camıda kırılmıştı o gün değil de niye şimdi oldu bu olay onu ben pek anlayamadım mesela?

Üstat o olabilen bir şey darbe sonucunda hemen etki yapmayabilir ama ömrü aşırı derecede kısaldığı için 1 hafta ya da ay vs. geçtikten sonra da bozulabilir benim telefonumun pili şişmişti mesela hemen bozulmadı aradan 2 hafta geçince ama duman attı servise yolladım.

Üstat o olabilen bir şey darbe sonucunda hemen etki yapmayabilir ama ömrü aşırı derecede kısaldığı için 1 hafta ya da ay vs. geçtikten sonra da bozulabilir benim telefonumun pili şişmişti mesela hemen bozulmadı aradan 2 hafta geçince ama duman attı servise yolladım.

Hocam bence benimkisi panel (galiba cam diyorsunuzdur umarım) belki onunla alakalıdır yani arkası sapa sağlam önü bildiğin Full kırık belki paneldendir çünkü açığ kapama tuşuna basılı tutunca ya da ses tuşu ile aynı anda basılı tutunca ses geliyor şimdi servise götürsem cam ile alakalıdır der mi?

Panel ekranın arkasındaki ışık aslında size uygulamaları gösteren o dur ama cam olmadan sadece beyaz bir ışık görürsünüz bence panel arızası ama yanında camda değişeceği için biraz pahalıya patlayabilir açıkçası bildiğiniz bir tamirciye götürmenizi öneririm.

Panel ekranın arkasındaki ışık aslında size uygulamaları gösteren o dur ama cam olmadan sadece beyaz bir ışık görürsünüz bence panel arızası ama yanında camda değişeceği için biraz pahalıya patlayabilir açıkçası bildiğiniz bir tamirciye götürmenizi öneririm.

Hocam para hazır baktım benim telefonun markasının cam tamirine dedim 1.400 TL dedi bende 1.800 TL var.

Yeni konular

Geri
Yukarı