Samsung A21s ekranı çatladı

Shadow4PeeK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Samsung Galaxy A21s telefonum uyurken yere düşmüş ve kırılmaz ekran olmasına rağmen içten çatlamış ama dokunmatik te ve iç ekranda hasar yok. Sadece ön ekran değişmesini istiyorum internete baktığım zaman 120TL gibi fiyatlar var ön ekran için bu ön ekranı alsam telefonculara götürsem yapabilirler mi? 150TL gibi bir param var. Ailem görsün istemiyorum.

LİNK

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, Samsung Galaxy A21s telefonum uyurken yere düşmüş ve kırılmaz ekran olmasına rağmen içten çatlamış ama dokunmatik te ve iç ekranda hasar yok. Sadece ön ekran değişmesini istiyorum internete baktığım zaman 120TL gibi fiyatlar var ön ekran için bu ön ekranı alsam telefonculara götürsem yapabilirler mi? 150TL gibi bir param var. Ailem görsün istemiyorum.

LİNK
yaparlar tabiki

İnternete baktığım zaman 500 en düşük 450 görüyorum. 90 TL satılması beni biraz şüphelendirdi onu önce bir söyleyeyim. Ayrıca 50 TL işçilik ister arkadaşın dediği gibi onu da ayarla gitmeden önce.

Hocam çünkü iç ekran pahalılaştırıyor ekranı ve benim iç ekranımda sıkıntı yok o yüzden ucuz gibi

Onu aldınız diyelim telefoncular da 50 TL işçilik parası alır. Ürünün kalitesinden şüpheliyim bu arada.
Hocam alsınlar inşallah o kadar alırlar yani çünkü ailem görsün istemiyorum.
Büyük ihtimal çok dandik bir ekran gelecektir. Bütçe arttirmanizi tavsiye ederim
Samsung Galaxy A21S SM-A207F Dokunmatik Ön Cam - Ekran Değil... Fiyatları ve Özellikleri hocam bu nasıldır? sizce

Hocam 13 gün içinde farkederler ve gümrük falan sıkıntı çıkartabilir korkuyorum ailem farketmeden halletmek istiyorum dandik ekran alırsam sizce ne gibi sorunlar çıkabilir?
Dokunmatik çalışmaya bilir. Ekran görüntü vermeye bilir. Ve taktırdığın zaman sadece beyaz ekran göre bilirsin vs vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı