Samsung A24 alınır mı?

Bütçe
9499

Tro0n

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba öğrenci vergi indirimi için telefon almak istiyorum. Maalesef A34 ve M34 fırsatlarını kaçırdım şu an alabileceğim en iyi telefon A24 gibi duruyor. Ocak ayının gelmesiyle her şeyin fiyatı artacağından A34 ve M34 9500 altına inecek diye beklerken A24'ü kaçırmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım A34 ve M34'ün inmesini mi bekleyeyim yoksa A24 alayım mı?

Realme 10, A24' den daha iyi bir cihaz.

A24'ü sallayıp realme 9 Pro bakın.

Daha güçlü bir cihaz istiyorsan bu da iyi, kendim SD695 islemcili cihaz kullanıyorum memnunum beklentine göre değişir ama G99' dan bir tık daha iyi. Ekran IPS LCD ama HDR, HDR 10 gibi şeyleri var ayrıyetten kamera daha iyi, Samsung da OİS var ama tek başına bir işe yaramaz yani güzel görüntü yakalayamadıkdan sonra.

Realme 10, A24'ten daha iyi bir cihaz.

Daha güçlü bir cihaz istiyorsan bu da iyi, kendim SD695 islemcili cihaz kullanıyorum memnunum beklentine göre değişir ama G99'dan bir tık daha iyi. Ekran IPS LCD ama HDR, HDR 10 gibi şeyleri var ayrıyeten kamera daha iyi, Samsung da OIS var ama tek başına bir işe yaramaz yani güzel görüntü yakalayamadıktan sonra.

Pek oyun oynayan birisi değilim işlemcide çok bir fark yok gibi benim için ekran önemli o yüzden Realme 9 Pro olmaz gibi sizin dediğiniz güzelmiş ancak 2022 de çıkmış güncellemeleri alacak mı ve kamera olayındada Samsung A24 daha üstün gibi.

Pek oyun oynayan birisi değilim işlemcide çok bir fark yok gibi benim için ekran önemli o yüzden Realme 9 Pro olmaz gibi sizin dediğiniz güzelmiş ancak 2022 de çıkmış güncellemeleri alacak mı ve kamera olayındada Samsung A24 daha üstün gibi.
Ekran önemli diyorsan A24. Amoled ekran aşırı iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı