Samsung A30 pın sıfırlama nasıl yapılır?

Sciuga

Decapat
İyi, sağlıklı günler. Kardeşim Samsung A30 kullanıyor ve pın şifresini unutmuş. Telefonun kendi pın'ı değil bizim oluşturduğumuz pın. Bilmeyenler için bu telefonun arkası açılmıyor. Bir çözümünü bilen var mı ya da telefoncuya götürsek düzeltebilirler mi? Teşekkürler şimdiden.

İyi, sağlıklı günler. Kardeşim Samsung A30 kullanıyor ve pın şifresini unutmuş. Telefonun kendi pın'ı değil bizim oluşturduğumuz pın. Bilmeyenler için bu telefonun arkası açılmıyor. Bir çözümünü bilen var mı ya da telefoncuya götürsek düzeltebilirler mi? Teşekkürler şimdiden.

Format lazım. Ama başka yöntem var mı bilmem.

Hard reset atarak pin sıfırlanabilir. Bazı cihazlarda tekrar açıldıktan sonra eski gmail ve şifreyi istiyor. Dosyalar siliniyor ama.

Hard reset olsun yada pın kırma olsun yapamıyoruz. Telefonun orta tuşu olmadığı için, kapatmak için pın istediği için ve telefonun arkası açılmadığı yani bataryayı çıkartamadığımız için hiçbir yol olmuyor. Ek olarak sim kartı çıkarttık ama önemi yoktur bunun diye düşünüyorum.

Hard reset olsun yada pın kırma olsun yapamıyoruz. Telefonun orta tuşu olmadığı için, kapatmak için pın istediği için ve telefonun arkası açılmadığı yani bataryayı çıkartamadığımız için hiçbir yol olmuyor. Ek olarak sim kartı çıkarttık ama önemi yoktur bunun diye düşünüyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hard reset olsun ya da pın kırma olsun yapamıyoruz. Telefonun orta tuşu olmadığı için, kapatmak için pın istediği için ve telefonun arkası açılmadığı yani bataryayı çıkartamadığımız için hiçbir yol olmuyor. Ek olarak SIM kartı çıkarttık ama önemi yoktur bunun diye düşünüyorum.

Telefonun kilit ekranında video aç ve flaş açık olsun. Hızlı sürede şarjı bitecektir şarjı bitince telefonu şarja takın ve şarjı yüzde 50'ye gelince hard reset işlemlerini yapın.

Geri
Yukarı