Samsung A30 sıfırlanınca uygulamalar parmak izi okur mu?

Fatihcannnnn

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, Samsung A30 telefon kullanıyorum. Telefonumdaki tüm sifreleri parmak iziyle giriyorum. Telefonuma sonradan yeniden alınmış gibi format attım. Telefonumda daha önceden açtığım mail adresiyle tekrar açtım yukledigim yeni uygulamalar, özellikle sosyal medya uygulamari otomatik parmak iziyle tekrar giriyor. Bu sorun telefonu aynı mail adresiyle yeniden başlatmamdan mi kaynakli? Yeniden yukledigimde parmak izi tanimlamadim çünkü. Lütfen destek olur musunuz? Bilen varsa yazabilir mi?

Merhaba, Samsung A30 telefon kullanıyorum. Telefonumdaki tüm sifreleri parmak iziyle giriyorum. Telefonuma sonradan yeniden alınmış gibi format attım. Telefonumda daha önceden açtığım mail adresiyle tekrar açtım yukledigim yeni uygulamalar, özellikle sosyal medya uygulamari otomatik parmak iziyle tekrar giriyor. Bu sorun telefonu aynı mail adresiyle yeniden başlatmamdan mi kaynakli? Yeniden yukledigimde parmak izi tanimlamadim çünkü. Lütfen destek olur musunuz? Bilen varsa yazabilir mi?

Evet aynı mail ile tekrar kurulum yaptığınız için biometrik verilerde bu maile yedeklenir ve kurulur.

Aynı e posta adresini kullanmadan kaynaklı.
Allah sizden razı olsun çok saolun
Evet aynı e-posta adresinden kaynaklanıyor, verileriniz kaydedilmiş.
Parmak izi ile giriş olayını ayarlardan kapatabiliyordunuz g

Allah sizden razı olsun hiç ispat edememistim iyi ki cevapladiniz çok saolun

Son düzenleme:

Geri
Yukarı