Samsung A32 alınır mı?

HallyON

Centipat
Daha fazla  
2. el yenilenmiş telefon satan yerlerden alacağım Getmobil vb. gibi 4-5.5k arası bütçem var A32 gördüm genel olarak donma kasma yapmayan ve kamerası nispeten iyi olan bir telefon bakıyorum. Oyun çok fazla oynamayacağım için genel olarak önceliğim kamera, iPhone 8 vs. düşündüm ama artık eskidiğini düşünüyorum. Sizce A32 iyi mi?

A14 de seçeneklerim arasında vardı ama A3 aşağı alınmaz dedi bir arkadaş üretim tarihi açısından o yüzden 2. plana attım onları. Ama tekrar bakacağım bir dediğim gibi kamera ve günlük kullanım için istiyorum.

Yenilenmiş cihaz almak riskli iş. Ama yağmurdan kaçarken doluya tutulup A14 almayın. Pişman eder. Lakin bütçe de çok kısıtlı. Bu fiyatlarda alacağınız cihazdan "donma kasma yapmayan" beklentisine girmemenizi öneririm. Kamera beklentinize bağlı idare edebilir. İşlemcisi çok güçsüz. Onun yerine az daha çıkabilirseniz Realme 9i daha alınası bir ürün.

Yenilenmiş cihaz almak riskli iş. Ama yağmurdan kaçarken doluya tutulup A14 almayın. Pişman eder. Lakin bütçe de çok kısıtlı. Bu fiyatlarda alacağınız cihazdan "donma kasma yapmayan" beklentisine girmemenizi öneririm. Kamera beklentinize bağlı idare edebilir. İşlemcisi çok güçsüz. Onun yerine az daha çıkabilirseniz Realme 9i daha alınası bir ürün.

9I de baktığım cihazlar arasında ama kamera olarak beklentimi karşılamadı A14'ü araştırdım ve vazgeçtim şu an M14 ve S10 da bakıyorum, bu ikisin haricinde yine aklımda A32 ve Oppo Reno 4 de var sizce hangisi daha iyi kamera ve günlük kullanım performansı verir?

Yeni konular

Geri
Yukarı