Samsung A32 kamera yaklaşınca bulanık çekiyor

ozzie2525

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. Birkaç gün önce Samsung A32 aldım gayet de memnundum. Ta ki bugüne kadar. Bugün telefon kamerasını barkod okumak için kullandım. Kamera uzaktan gayet net çekerken yakınlaşınca acayip bulanık çekiyor. Aynı yakınlıkta eski cihazım A50 gayet net çekip barkodu okuyabilirken A32 bulanık çekiyor ve barkodu okuyamıyor. Bunun sebebi ve varsa çözümü nedir? Örnekleri görsel olarak ekliyorum.

20220421_005151.jpg

20220421_005119.jpg

20220421_005115.jpg

Makroda karekod okumuyor ki hocam. A50 de cam gibi çekerken A32 de bulanık çekmesinin telefonun bir özelliğinden dolayı olduğunu zannetmiyorum.

Bndeki A52 bende de yakında net çekmiyor bence ayarlarda birkaç ayarı vardır.
Ana kamera belki makro görevi görmüyordur emin değilim sende Zoom yaparak çekiver.

Bndeki A52 bende de yakında net çekmiyor bence ayarlarda birkaç ayarı vardır.
Ana kamera belki makro görevi görmüyordur emin değilim sende Zoom yaparak çekiver.
Hocam kamerada sorun varsa şayet neden öyle birsey yapmak zorunda kalayım ki. Sonuçta kamera yakın çekim yapamıyor

Hocam kamerada sorun varsa şayet neden öyle bir şey yapmak zorunda kalayım ki. Sonuçta kamera yakın çekim yapamıyor.

Simdi eski kameralarda var miydi bilmiyorum da. Mantiken yakin cekim icin makro kullanilir adamlar sirf o yuzden makro icin kamera koymuslar yani makro icin onu kullanmak lazim. Ana kamera yukunu hafifletmek vs amacli olabilir bir ozellik diye dusunuyorum.
Ha makro cekim ozelligini acipta cektigin halde ise kameranda sorun vardir.

Geri
Yukarı