Samsung A32 nasıldır?

Bütçe
3500 - 4000

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Merhabalar yarın Teknosa'ya gidip telefon almayı planlıyorum, 3500 - 4000₺ gibi bir bütçe var kafamda. Samsung A32 biraz mantıklı geldi, nasıl bir telefondur, A32 yerine önerebileceğiniz alternatifler nelerdir? Telefonda aradığım şeyler.

• Kamerası iyi olmalı
  • İyi video çekebilmeli
  • İnstagram, YouTube gibi uygulamalarda sorun yaratmamalı
  • Mobil veriyi sorunsuz kullanabilmeli (Evden çalışıyorum bazen elektriğim kesildiği zaman telefon internetinden devam ediyorum, şu anki telefonum rezalet, çalışmama bile izin vermiyor)
  • Marka model takıntım yok.

Abi mağara adamları bile kullanmıyordur artık bu telefonu benim attığım linkte olan telefon buna göre hem biraz daha ucuz hem de çok daha iyi.
Kamera olarak daha kötü gibi geldi bana ama telefondan pek de anlamadığım için olabilir. Aralarında "daha iyi" demene sebep olan fark nedir acaba? Yakın zamanda açıp bakmışım zaten bu modele ama baktığımı bile hatırlamıyorum.

Kamera olarak daha kötü gibi geldi bana ama telefondan pek de anlamadığım için olabilir. Aralarında "daha iyi" demene sebep olan fark nedir acaba? Yakın zamanda açıp bakmışım zaten bu modele ama baktığımı bile hatırlamıyorum.

Abi özellik kötü bir yanı yok fakat benim bunu atmamın sebebi tasarımsal açıdan daha modern Samsung elinde 3-5 yıllık gibi durur.
@Nailed It yarın A32 yerin benim dedigim A74 telefonunu al sonra dua edersin Efe bey iyi ki bana bu telefonu söyledi diye.

Son düzenleme:
A32 modeli kamera ve yazılım olarak Oppo A74'ten daha iyi @XEfe.Bey yanlış bilgi vermezseniz iyi olur hocam :)
Sadece tasarım için A74 almak mantıklı değil.

Önerim eğer internetten alma şansınız varsa OnePlus Nord N10 5G almanızdır, eğer internetten alamıyorsanız alınabilir A32.
@Nailed It

A32 modeli kamera ve yazılım olarak Oppo A74'ten daha [email protected]

Önerim eğer internetten alma şansınız varsa OnePlus nord N10 5G almanızdır, eğer internetten alamıyorsanız alınabilir a32.
@Nailed It

Tabii abi Samsung yazılım ve kamera konusunda adamdır ama bir de tasarım var şimdi o telefon mu daha güzel yoksa benim önerdiğim mi🤨🙂 yani özellik olarak ikisi de yarışıyor.

A32 modeli kamera ve yazılım olarak Oppo A74'ten daha iyi @XEfe.Bey yanlış bilgi vermezseniz iyi olur hocam :)
Sadece tasarım için A74 almak mantıklı değil.

Önerim eğer internetten alma şansınız varsa OnePlus Nord N10 5G almanızdır, eğer internetten alamıyorsanız alınabilir A32.
@Nailed It
Yani internetten alma şansım var fakat kredi kartı ile değil havale ile. KK limitim 1.000₺ olduğu için içine 12876412874₺ de atsam 1.000₺ üzeri alışveriş yapamıyorum. OnePlus markasını ilk defa duyuyorum, özelliklerine bakıp A32 ile karşılaştırıp karar vereyim. Fiziksel mağazalarda bulamaz mıyım? Hazır dışarı çıkmışken nakit alayım derdindeyim.

Düzenleme: Özelliklere baktım, aynı gibi geldiler. Gerçi baktım dediğim ön arka kameralara ve ram kapasitesine baktım sadece.

@Nailed ıt OnePlus markası genelde amiral gemisi yani iPhone, Samsung "S" serisi segmentinde cihazlar ürettiği ve Türkiye tarafında çok aktif olmadığı için bilmemeniz normal.

Fiziksel mağazada bulunur mu emin değilim açıkçası.

Nord N10 modeli yonga seti ve yazılım olarak daha iyi, yonga seti olarak arada çok ciddi bir performans farkı var.
(Yazılım olarak iki firmada çok iyi ama bana göre Oxygen OS daha iyi)

Yani internetten alma şansım var fakat kredi kartı ile değil havale ile. Kk limitim 1.000₺ olduğu için içine 12876412874₺ de atsam 1.000₺ üzeri alışveriş yapamıyorum. OnePlus markasını ilk defa duyuyorum, özelliklerine bakıp A32 ile karşılaştırıp karar vereyim. Fiziksel mağazalarda bulamaz mıyım? Hazır dışarı çıkmışken nakit alayım derdindeyim.

Düzenleme: Özelliklere baktım, aynı gibi geldiler. Gerçi baktım dediğim ön arka kameralara ve RAM kapasitesine baktım sadece.

OnePlus çok iyi markadır abi telefona baktım canavar gibi bence imkanın varken OnePlus al Samsung unut gitsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı