Samsung A32 vs Oppo A74 vs Realme C25

Bütçe
3500
A32 performans yönünden rakiplerinden oldukça geride kalıyor ama bunu da hesap edin.

2 GB RAM miktarını saymazsak Realme C25 ile performans olarak aynı :D

Yazılım farkı var ama cihazın 90Hz olması ve C25 modelinin 720p ekrana sahip olması yazılım ve RAM farkını dengeliyor.

90Hz güzel ama sizinde bileceğiniz gibi daha çok performans ister :)

Benim de önerim Note 10s, eğer bütçe sıkıntı oluyorsa POCO M3 Pro 5G veya A74 alması daha iyi olur, 3400 A32 için pahalı bir fiyat çünkü.

Ben sosyal medya, mail, fotoğraf ve film dizi izlemek için kullanıyorum cihazı sıklıkla. Oyun neredeyse hiç oynamıyorum. Bunlara dayanarak sizce 380 liralık farkı vermeye değer mi ?
Uzun yıllar kullanmak istiyorsanız performans çok önemli.
Uzun yıllar kullanmayacaksanız a32 çok daha mantıklı sizin için.

Ben sosyal medya, mail, fotoğraf ve film dizi izlemek için kullanıyorum cihazı sıklıkla. Oyun neredeyse hiç oynamıyorum. Bunlara dayanarak sizce 380 liralık farkı vermeye değer mi?

Değer hocam.
Aradaki performans farkı cihazın ömrünün etkiler, A32 modeli daha kısa ömürlü olur bu sebeple.

Uzun yıllar kullanmak istiyorsanız performans çok önemli.
Uzun yıllar kullanmayacaksanız a32 çok daha mantıklı sizin için.
Uzun yıllar kullanmak istiyorum. 1-2 senede telefon değiştirmek pek bana göre değil sanırım Note 10s bu farka değecek gibi.
Değer hocam.
Aradaki performans farkı cihazın ömrünün etkiler, A32 modeli daha kısa ömürlü olur bu sebeple.
Anladım hocam, çok teşekkür ederim bilgiler için A74 ile de benzer bir fark var arasında ödemişken 380 lira daha ödeyip Note 10S alacağım sanırım. 64GB Modelini tercih etmeyi düşünüyorum fiyat farkını biraz daha azaltmak için ama SD kart vb ile bu sorun çözülür sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı