Samsung A32 vs. Samsung M.23

Sirius Blackw

Picopat
Makaleler
1
Yer
Kuzey Atlantik
Normalde A32 alacaktım fakat donanım olarak M.23'ün daha iyi olduğunu duydum. Gerçekten böyleyse neden 1000 lira daha ucuz? Telefon mecrasıyla ilgili çok bilgim yok Redmi'ler Huawei'ler falan filan hangisi daha iyidir? Yoksa 5 bin bütçede daha iyisi var mıdır?

Normalde A32 alacaktım fakat donanım olarak M.23'ün daha iyi olduğunu duydum. Gerçekten böyleyse neden 1000 lira daha ucuz? Telefon mecrasıyla ilgili çok bilgim yok Redmi'ler Huawei'ler falan filan hangisi daha iyidir? Yoksa 5 bin bütçede daha iyisi var mıdır?

Hocam 2 cihaz arasında kaldıysanız M23'ü tercih ediniz.
Ama bu fiyat segmentinin en iyi cihazı Realme 8'dir hem özellik olarak hem de tasarım olarak bence en alınası cihaz.

M23 alabilirsin. Başka marka telefon almanı önermiyorum. Yazılımları ve destekleri kötü olabiliyor ben beğenmiyorum. Ya iphone ya samsung. Diğerlerine güvenilmez.

Ekran ve kamera performansı sizin için önemliyse A32.
Diğer etkenlerde M.23 önde.

Şahsi yorumum A32 ve M.23'ü de görerek konuşuyorum A32 kasa olarak çok çok daha iyi M.23'e kıyasla. Benim tercihim A32 olurdu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgim yoksa Samsung A serisi cihazlarını orta segmentte daha üstte tutuyor. Bir çok özellik ya donanımsal ya da yazılımsal olarak J-M gibi serilere koymuyor. Zamanında J7 Prime telefonda jiroskop gibi küçük ama çok önemli bir özellik yoktu mesela. Yazılım konusunda da bu cihazlar daha uzun süre destek alıyor. M serisi F/P odaklı bir telefon olsa da A serisi telefonlar orta segmentte daha premium bir his (M serisine göre) bırakıyor. Sadece Süper Amoled ekran için bile A serisini tercih ederdim.

Geri
Yukarı