Samsung Galaxy A32 telefona tamamen nasıl format atılır?

Agony07

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar tamamiyle her şeyi silecek şekilde nasıl format atabilirim? Ama daha 2 sene garantisi var. Yani nasıl format atmam lazım? Telefonum Samsung Galaxy A32.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google hesabı iPhone iCloud gibi Android'lerde 5.0 lolipop ile beraber telefon güvenliği adına hesap ile ilişkilendiriyor telefonu. Hesap şifrenizi girmeden cihazı kuramayabilirsiniz.

Biliyorum hocam hesap şifremi.

Bir şey olmaz. Lakin kolayı varken zorla neden uğraşasınız ki. Eğer telefon açılmıyorsa wipe data yapılır.

Hocam bu PC'lerdeki temiz kurulum gibi bir şey değil mi ben PC de ayarlardan yapınca 7 8 saat sürmüştü USB'den formatlayınca 30 dk de PC açıldı.

Hocam yani ayarlardan mı yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum hocam hesap şifremi.

Hocam bu PC'lerdeki temiz kurulum gibi bir şey değil mi ben PC de ayarlardan yapınca 7 8 saat sürmüştü USB'den formatlayınca 30 dk de PC açıldı.

Hocam yani ayarlardan mı yapayım?
Ayarlardan yapın telefonlarda tam açılış 10 15 dk sürebilir şarjınızın tam olduğuna emin olun.

Hocam izlediğim videoda da recovery mode diyor o nedir ki telefon daha 7 aylık falan garantisi devam ediyor ben wipe data atsam garantisi gider mi?
Garantisi falan gitmez telefonun. Ayarlardan yaparsanız giriş kısmında OOBE gibi bir yer var. O zaman işte sana hesap falan sormaz. Ben az önce A21S telefonuma format attım ve direkt wipe data factory reset dediğim için hesap sordu girdim çalışıyor şu an.

Recovery ile sıfırlarsan eski Gmail hesabını isteyecektir. Eğer bilmiyorsan internette "A32 FRP Reset" şeklinde araştırabilirsin. FRP ile uğraşmayayım diyorsan ayarlardan bas formatı.

Yeni konular

Geri
Yukarı