Samsung A32'de bir anda ses gidiyor

• Konuyu başlatan Woex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 694

Woex

Hectopat
Samsun A32 cihazım daha 3-4 aylık ilk başlarda fark etmedim ama sonradan bir anda sesin gittiğini fark ettim diyelim TikTok'ta videolar izliyorum rastgele bir zamanda bir anda ses gidiyor ses açıp kapıyorum ama hiçbir işlev görmüyor uygulamayı aşağı alıp tekrar açtığımda düzeliyor. Sizce garantiye vermeli miyim yoksa çözebileceğim bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsun A32 cihazım daha 3-4 aylık ilk başlarda fark etmedim ama sonradan bir anda sesin gittiğini fark ettim diyelim TikTok'ta videolar izliyorum rastgele bir zamanda bir anda ses gidiyor ses açıp kapıyorum ama hiçbir işlev görmüyor uygulamayı aşağı alıp tekrar açtığımda düzeliyor. Sizce garantiye vermeli miyim yoksa çözebileceğim bir şey mi?

Garantiye verin. Kafanıza göre iş yapmayın. Garanti kapsamından çıkabilir.

Videolarda hiç basima geldigini animsayamadim.

Ama ilginctir ki; WhatsApp sesleri dinlerken, bu bahsettiginiz basima geldi.

Programi kapatip acinca duzeldigi icin, ben, telefondan olarak dusunmemistim.

1 senedir kullaniyorsam; bu dedigim maksimum 10 kez olmustur.

Gecen haftadan beri bir cok videoda ayni sey olmaya basladi maalesef.Tesaduf mu bilmiyorum ama hepsi uzundu.

Daha once, hep kisa izledigim icin mi farketmedim acaba bilmiyorum.

Ama bunun icin servise yollasak, bulamazlar ki test ederken...

Son düzenleme:
Videolarda hiç basima geldigini animsayamadim.

Ama ilginctir ki; WhatsApp sesleri dinlerken, bu bahsettiginiz basima geldi.

Programi kapatip acinca duzeldigi icin, ben, telefondan olarak dusunmemistim.

1 senedir kullaniyorsam; bu dedigim maksimum 10 kez olmustur.

Gecen haftadan beri birçok videoda ayni şey olmaya basladi maalesef. Tesaduf mu bilmiyorum ama hepsi uzundu.

Daha once, hep kisa izledigim icin mi fark etmedim acaba bilmiyorum.

Ama bunun icin servise yollasak, bulamazlar ki test ederken...

Bende de aynı sorun var ama sık oluyor biraz haftada 2 kere oluyordur en az bunun çözümü yok mu?

Eskiden A32 kullanıyordum. Bende de öyleydi.

Bu neden olabilir acaba? Bu telefonlarda komple hatalı bir şey mi var?

Sanırım evet. Bir yazılım hatası mevcut. Ve kullandığım 3 yıl boyunca çözülmemişti.

Sanırım evet. Bir yazılım hatası mevcut. Ve kullandığım 3 yıl boyunca çözülmemişti.
Hala çözülmemiş demek ki. Birkaç gün önce yeni güncelleme aldım. Belki de farkında bile değillerdir. Malum böyle şeyleri serviste de ispatlayamıyoruz. Deneyip, sorun yok diyerek geri gönderiyorlar. Sırf o yüzden, boşuna uğraşıp garantiye yollamamıştım 2 yıl boyunca.

Geri
Yukarı