Samsung A34 5G 256 GB alınır mı?

Bütçe
12.000

GuzzyS

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Samsung A34 256 GB 12.000TL fiyat bandında alınır mı? Veya önerebileceğiniz başka bir cihaz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung A34 256 GB 12.000TL fiyat bandında alınır mı? Veya önerebileceğiniz başka bir cihaz var mı?
Hocam ben S20 FE aldım 1.5 ay önce çok memnunum telefondan. S20 FE kamera ve işlemci konusunda daha iyi. A34 ise bataryada ve güncellik konusunda. Size hangisi uyuyorsa onu almanız daha iyi olur. S20 FE Amazon'da şuan 11.300 TL.

Hocam ben S20 FE aldım 1.5 ay önce çok memnunum telefondan. S20 FE kamera ve işlemci konusunda daha iyi. A34 ise bataryada ve güncellik konusunda. Size hangisi uyuyorsa onu almanız daha iyi olur. S20 FE Amazon'da şuan 11.300 TL.
S20 FE 1 yıl sonra güncelleme almayacak daha güncel birşey lazım en az 4 yıl kullanabilmem gerek

@GuzzyS S20 FE, 4 yıl sorunsuz götürür zaten. Güncel diye aldığınız A34, CPU'dan dolayı Android 16/17'den sonra takılmaya başlayacak. 4 yıl sonra ise S20 FE, arayüzün hantallığının etkisi harici stabil çalışmaya devam edecek. Dimensity 1080'in kas gücü çok daha zayıf. Birkaç Android sürümü sonrasında günceldeki performansını veremeyecek.
S20 FE ise Snapdragon 865 ile daha uzun ömürlü bir cihazdır. Hele ki One UI 5.1 gibi fazlasıyla kararlı bir sürümde desteği kesiliyor.
A73'ten sonraki en güçlü SoC'ye sahip A serisi cihaz hala 4 yaşındaki S10'un karşısında yenik düşüyor. Buradan da çıkarım yapmak mümkün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

S20 FE kamera işlemci olarak öne geçiyor.

Hızlı şarj ile günde 2. şarj istemesi koymuyor. 60 Hz ve adaptif parlaklık ile 1 günü kullanır ama 120 Hz yoğun kullanımda 2. şarjı istiyor.

Ben S20FE seçerdim, S21FE kullanıyorum.

Geri
Yukarı