Samsung A34 5G kamerada mor, pembe bir çizgi çıkıyor

FatihOG

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. 20 gün önce A34 aldım. Kamerada gece çektiğimde ortada bir çizgi var servise götürdüm. Cihazı taktılar bir sıkıntı yok dediler. Ben ısrar etmeme rağmen yazılımsal bir sorun olabilir dediler. Komple Android sistemini kaldırıp tekrar yüklediler.
Gene sorun düzelmedi cihazın içini açalım dediler. Açtık bir sorun görülmedi dediler fişte.
Bende size sormak istiyorum. Arka kameranızı mor, pembe bir çizgi var mı? Biraz zor gözüküyor. Dikkatle bakın. Yazarsanız güzel olur. Şimdiden teşekkürler.

A34 kullanıyorum bayağı bir kontrol ettim öyle bir problem mevcut değil.
Arkadaşım da kullanıyor o da öyle bir problem yaşamamış.

A34 kullanıyorum bayağı bir kontrol ettim öyle bir problem mevcut değil.
Arkadaşım da kullanıyor o da öyle bir problem yaşamamış.
Abi bi daha dikkatli bakarmisin hiç bilet gözükmeyen yerde sinirlendim çünkü

Abi bi daha dikkatli bakarmisin hiç bilet gözükmeyen yerde sinirlendim çünkü
Hiç bisey gözükmeyen bir yerde

Merhaba. Ben de bugün A34 satın aldım. Henüz gün ışığıyla test etme imkanım olmadı fakat gece ev içerisinde duvarı çektiğimde böyle bir sorunla karşılaştım. Gece dışarıyı çektiğimde herhangi bir sorun yok fakat açık renkli arka planlarda bu sorunu yaşıyorum. Fotoğrafın ust kısmında bir ton farkı oluşuyor ve bu fark keskin bir çizgiyle belli oluyor. Sizin yaşadığınız sorun bu mu?

Dosya Ekleri

• 20230916_005954.png
    20230916_005954.png
    704,8 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba. Ben de bugün A34 satın aldım. Henüz gün ışığıyla test etme imkanım olmadı fakat gece ev içerisinde duvarı çektiğimde böyle bir sorunla karşılaştım. Gece dışarıyı çektiğimde herhangi bir sorun yok fakat açık renkli arka planlarda bu sorunu yaşıyorum. Fotoğrafın ust kısmında bir ton farkı oluşuyor ve bu fark keskin bir çizgiyle belli oluyor. Sizin yaşadığınız sorun bu mu

Merhaba. Ben de bugün A34 satın aldım. Henüz gün ışığıyla test etme imkanım olmadı fakat gece ev içerisinde duvarı çektiğimde böyle bir sorunla karşılaştım. Gece dışarıyı çektiğimde herhangi bir sorun yok fakat açık renkli arka planlarda bu sorunu yaşıyorum. Fotoğrafın ust kısmında bir ton farkı oluşuyor ve bu fark keskin bir çizgiyle belli oluyor. Sizin yaşadığınız sorun bu mu?
Evet. Servise götürdüm sorun yok dediler içinde açtirdim gene bir sorun görülmedi dendi servis olarak MTA Bakırköy servisine gönderdim. Samsung mühendislerine bile gitti bu şikayet ama yazılım ile düzelir diye düşünüyorum siz isterseniz servise gidebilirsiniz giderseniz sonucu benimlede paylaşabilirmisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı