Samsung A34 hızlı şarj olmuyor

-Ayarlar Hızlı Şarj açık olduğundan emin ol ve Hızlı sarj olduğunu sarj animasyonun mavi olması gerekli o zaman hızlı sarj olduğu anlaşılır.
-McDodo veya Anker sarj kitini al.
Hızlı şarj özelliği açık. Telefonu şarja taktığımda hızlı şarj oluyor olarak gözüküyor hemen sonra normal şarja geçiyor. Kendi telefonumda bir sorun var diye düşündüm ama farklı bir A34'de aynı şarj aleti ile şarj ettim sorun aynı. Büyük ihtimalle şarj aletim orijinal olmadığı için böyle bir hata veriyor. Telefonu yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum hiç böyle bir sorun olmamıştı. Haftaya teknik servise götürüp sorunun asıl kaynağını öğrenmeye çalışacağım.

Hızlı şarj özelliği açık. Telefonu şarja taktığımda hızlı şarj oluyor olarak gözüküyor hemen sonra normal şarja geçiyor. Kendi telefonumda bir sorun var diye düşündüm ama farklı bir A34'te aynı şarj aleti ile şarj ettim sorun aynı. Büyük ihtimalle şarj aletim orijinal olmadığı için böyle bir hata veriyor. Telefonu yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum hiç böyle bir sorun olmamıştı. Haftaya teknik servise götürüp sorunun asıl kaynağını öğrenmeye çalışacağım.

Şarj soketinde bir sorun vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı