Samsung A34 telefonum suya düştü

Samsung A34 telefonum su kovasının içine düştü. Hemen aldım ama bozulur mu? IP67 suya dayanaklılık sertifikası var ama korktum sonuçta pahalı cihazlar. Kısa vadede veya uzun vadede bir zararı olur mu?

Hemen yetkili servise gidin. Ne olur ne olmaz onlarda kontrol etsin. Ayrıca fön makinesi doğru yöntem değil sakın denemeyin.

Pirince koymak gibi bir aptallık yapmayın. Evet, o hareket aptallık. Onu yapanlara ve söyleyenlere daha azını söylemek de aptallık. IP 67'deki 6 pirinç banyosu yaptırmanızı gerektirmiyor.

IP67 sertifikası bu tarz bir durum için korumalı, şimdiye kadar bir şey olmadığına göre fabrikadan düzgün çıkmış. Portları bir zahmet paslanmaz malzemeden yapsalarmış, yani temizlemeye gerke yok ama yakın zamanda kullanacağım diyorsanız temizleseniz fena olmaz. Hoparlördeki su zamanla buharlaşır, çok istiyorsanız söylendiği gibi o işe yaradığı iddia edilen seslerden açabilirsiniz.

S21 FE telefonumu ayda 1 musluk altında yıkıyordum ama kimyasal dökmeden hatta bazı yıkamalarımı duş başlığı tazyikli suda, hiçbir şey olmadı 👍

Bu kadar paniklemeyin, telefon üç türlü zarar görür kovanın vs içinde uzun süre kalması, deniz suyuna girmesi veya havuzda belli bir derinliği geçmesi.

Buna dikkat edin hiçbir şey olmaz anlık tatlı suyun hiçbir zararı yok 👍

S21 FE telefonumu ayda 1 musluk altında yıkıyordum ama kimyasal dökmeden hatta bazı yıkamalarımı duş başlığı tazyikli suda, hiçbir şey olmadı 👍

Bu kadar paniklemeyin, telefon üç türlü zarar görür kovanın vs içinde uzun süre kalması, deniz suyuna girmesi veya havuzda belli bir derinliği geçmesi.

Buna dikkat edin hiçbir şey olmaz anlık tatlı suyun hiçbir zararı yok bilgilendirdiğiniz için teşekkürler

Buna dikkat edin hiçbir şey olmaz anlık tatlı suyun hiçbir zararı yok 👍

Bilgilendirdiğiniz ve rahatlattığınız için teşekkürler.

Samsung A34 telefonum su kovasının içine düştü. Hemen aldım ama bozulur mu? IP67 suya dayanaklılık sertifikası var ama korktum sonuçta pahalı cihazlar. Kısa vadede veya uzun vadede bir zararı olur mu?

Telefonunuza bir şey oldu mu? Bugün benim de aynı model telefona kahve döküldü umarım bir şey olmaz.

Geri
Yukarı