Samsung A50 Android 11 güncellemesi

9'dan 10'a geçtiğimde başlarda ufak tefek sorunlar yaşamıştım. Bu sefer oturmuş mu yoksa yine ufak tefek hatalar var mı; beklememi mi yoksa indirmemi mi önerirsiniz arkadaşlar?

Hocam batarya performansı nasil? Yeni guncellemede galiba sorun varmış.
@Vavien.
Ben çok dikkat eden birisi değilim. Azalınca takarım. Öyle rutin şekilde de kullanmıyorum. O yüzden normalde günün şu saati şu kadar dolu olurdu, şimdi şöyle diyemiyorum.
Ama batarya kısmına girdiğimde son 7 günde günlük ortalama %47 kullanıldığını söylüyor. Konum ve Wi-Fi sürekli açık. Tam şarj ile 1 gün 20 saat gideceğini öngörüyor.

Her pazar günü haftalık ekran raporu geliyor bildirim olarak. Ayarlarda nerede olduğunu söylerseniz paylaşabilirim. Buldum ve ekledim.

A50 batarya.jpg
A50 bataryaa.jpg
A50 kullanım.jpg

Ben çok dikkat eden birisi değilim. Azalınca takarım. Öyle rutin şekilde de kullanmıyorum. O yüzden normalde günün şu saati şu kadar dolu olurdu, şimdi şöyle diyemiyorum.
Ama batarya kısmına girdiğimde son 7 günde günlük ortalama %47 kullanıldığını söylüyor. Konum ve Wi-Fi sürekli açık. Tam şarj ile 1 gün 20 saat gideceğini öngörüyor.

Her pazar günü haftalık ekran raporu geliyor bildirim olarak. Ayarlarda nerede olduğunu söylerseniz paylaşabilirim.

Hocam eğer müsait olursanız 15 dakika sonra yine ekran görüntüsü atar mısınız? Sarj ne kadar gitmiş diye.☺

Hocam eğer müsait olursanız 15 dakika sonra yine ekran görüntüsü atar mısınız? Sarj ne kadar gitmiş diye.☺
Etiketlersen atarım diyeceğim de sen etiketleyince ben o bildirimi ne zaman göreceğim, o sıkıntı.

Bu arada günün çok büyük bir kısmında WhatsApp Web'i kullanıyorum. Hatta sürekli açık duruyor. Sabah 8'de kalkıp 12 gibi yatıyorum, bir de sahur yapıyorum. Sahurda bilgisayarı açmam ama telefonda yine biraz takılırım. Onun dışındaki vaktimin %90-95'inde WhatsApp Web açık.

Yeni konular

Geri
Yukarı