Samsung A50 Dokumatiği Çalışmıyor

Daha fazla  
Profil Kapağı
1525343361
Dün akşam uygulamadan uygulamaya geçerken yanlışlıkla güç tuşuna bastım. Neyse sonra tekrar telefonu açtığımda dokunmatik çalışmıyordu. Düzelir dedim yattım ama sabah oldu hala çalışmıyor telefonu kapatıp açmak istiyorum onun içinde dokunmatiğin çalışması lazım. Şu an tek çare olarak şarjının bitmesini bekliyorum. (Samsung A50)

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzülerek söylüyorum ki servisin yolları taştan. Madara olacaksınız yani.
Servisin yolları keşke taştan olsa, dikenli yollar dikenli gidişi ayrı bela gelişi ayrı.
Dün akşam uygulamadan uygulamaya geçerken yanlışlıkla güç tuşuna bastım. Neyse sonra tekrar telefonu açtığımda dokunmatik çalışmıyordu. Düzelir dedim yattım ama sabah oldu hala çalışmıyor telefonu kapatıp açmak istiyorum onun içinde dokunmatiğin çalışması lazım. Şu an tek çare olarak şarjının bitmesini bekliyorum. (Samsung A50)
Güç tuşuna basılı tutunca otomatik kapatmaya geçmiyor mu veya ana menü tuşu + güç tuşuna basılı tut bakalım tepki verecek mi yada menü tuşu + ses açma tuşu (kısma da olabilir).

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç tuşu ve ses kısma tuşlarına aynı anda yaklaşık 10 saniye kadar basılı tuttuktan sonra telefonunuz yeniden başlayacaktır.

Bana daha çok yazılımsal ufak bir hata gibi geldi. Telefonu yeniden başlatınca sorunun düzeleceğini tahmin ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı