Samsung A50 Şarja Takılıyken Çok Isınıyor

Benim telefonum da sarjdayken ısınıyor. Ben sarjda telefonlada oynamam. Ama ısınması normal çünkü hızlı sarj özelliğinden kaynaklı bir durum. Bu arada telefonum mi6. Büyük ihtimal senin telefonunda da hızlı sarj özelliği var ve bu durum bence normal. Ama diğer arkadaşların dediği gibi sarjdayken telefonunla oynama. Ekstra ısınmasını sağlayacaksın ve bu batarya sağlığı için hiç iyi değil.

Benim telefonum da sarjdayken ısınıyor. Ben sarjda telefonlada oynamam. Ama ısınması normal çünkü hızlı sarj özelliğinden kaynaklı bir durum. Bu arada telefonum mi6. Büyük ihtimal senin telefonunda da hızlı sarj özelliği var ve bu durum bence normal. Ama diğer arkadaşların dediği gibi sarjdayken telefonunla oynama. Ekstra ısınmasını sağlayacaksın ve bu batarya sağlığı için hiç iyi değil.
Işte ben bunu bilmiyordum ve 3 hafta önce böyle yaptim 3 haftadır sarj sıkıntısı var hemen bitiyor.

Işte ben bunu bilmiyordum ve 3 hafta önce böyle yaptim 3 haftadır sarj sıkıntısı var hemen bitiyor.
Telefon daha 1.5 aylık olduğu için garantiye verirsen ücretsiz değişim yapabilirler. söz konusu Samsung olduğu için değişim yaparlar mı bir garantisi yok. Ama 1.5 aylık olduğu için sorun çıkartmazlar bence. Sen bir garantiye götür.

Konu başlığı A serisinden bir telefon konu dışı olmaz yani. A serisi neden alınmaz kısa bir cümle ile yazabilir misin?

Ortalama 35 dereceye yükseliyordur arkaplanda 2-3 güncelleme atıyor deli gibi bir ısınma söz konusu değil. Aynı şekilde şarj olurken de telefon ile işlem yapılmaz. 25W Hızlı şarj var, ısınması gayet normal.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı