Samsung A50 Şarjı Çok Çabuk Bitiyor

Ikisini de kullandım. SS atamam ama ne yazdığını hatırlıyorum. En çok Technopat>Instagram>YouTube
Bu üçü var.
Bu üçünü, tamamen mobil veri kullanımı yapmadan kullandığınız halde bu ekran süresini alıyorsanız sıkıntı var. Accubattery üzerinden batarya ömrünüze bakabilme şansınız var mı?

Bu üçünü, tamamen mobil veri kullanımı yapmadan kullandığınız halde bu ekran süresini alıyorsanız sıkıntı var. Accubattery üzerinden batarya ömrünüze bakabilme şansınız var mı?
Bakabilirim fakat garantiye götürmeye karar verdim 2 gün sonra götüreceğim çünkü 1200 mAh telefondan daha hızlı bitiyor.

Bakabilirim fakat garantiye götürmeye karar verdim 2 gün sonra götüreceğim çünkü 1200 mAh telefondan daha hızlı bitiyor.
Evet garantiye yollamanız en iyisi olacaktır.
Programdan batarya ömrüne bakacaksınız ama onun için program yüklüyken şarjınızın bitip tam dolması ve biraz kullanılması gerekiyor algılama için. Sonra zaten orada batarya ömrü yazacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı