Samsung A51 nasıl bir telefon?

bastila

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar, anneme yeni bir telefon alacağız ve ben A51'i gözüme kestirdim.
Kullanan ya da bilen arkadaşlar önerir mi? Nasıldır? M31 ile arasında nasıl farklar var?
A71 alsak arasındaki fiyat farkına değer mi?
Samsung tercih edeceğiz telefonun daha güzel bir tasarıma sahip olmasından dolayı, başka markaya bakmayacağız.
Bütçemiz 3500 TL civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
A71 batarya haricinde M31'den çoğu konuda az da olsa üstün gibi duruyor. M31'in bataryası maşallah powerbank gibi. M31 ağır çekim yapamazken A71'de bu özellik mevcut. Konuyla ilgili çeşitli videolar YouTube üzerinde mevcut.
İki telefonun özelliklerinin karşılaştırmasını göstereyim.
A71 vs M31

Samsung tercih edeceğiz telefonun daha güzel bir tasarıma sahip olmasından dolayı, başka markaya bakmayacağız.
Böyle düşünürseniz her zaman kaybedersiniz.
F/P, kolay arayüz, güçlü işlemci (fiyatına göre), büyük ekran, ekran içinde kamera, 64+8+5+2 MP Kamera, nfc ve daha fazlası.

A50 kullanmama rağmen performans ve ekran kalitesi olarak öneririm. Ki sizin alacağınız modelde muhtemelen donanımlar daha iyidir. Ben aldığım için şahsen pişman değilim.

Diğer telefonları elememin sebebi

1. Ekrandan dolayı
2. huawei vb. markaların arayüzünü sevmiyorum.

Bana nedense samsung'un arayüzü daha basit ve daha kullanışlı geliyor. Özellikle menü geri alma tuşlarını tamamen yok etme gibi basit şeylerde + oluyor. (huawei vb. markalarda var mı bilmiyorum.)

Geri
Yukarı