Samsung A51 nasıl bir telefon?

300 ve 400 TL çıkarız. Arkadaşımda alacak.

Ben 2 haftadır kullanıyorum. Bir sorununu görmedim. Şarjı bana yetiyor ve oldukça hızlı şarj ediyor.

Android 11'den sonra 4 saatte sarjı bitiyor diyorlar. Bunun hakkında bir sürü şikayet vardı. Ve oyun performansı nasıl acaba Genshin Impact oynatır mı? Kusura bakma bu sorular için yarın alacağım da tam bir bilgi sahibi olmak istiyorum teşekkür ederim.

Android 11'den sonra 4 saatte sarjı bitiyor diyorlar. Bunun hakkında bir sürü şikayet vardı. Ve oyun performansı nasıl acaba Genshin Impact oynatır mı? Kusura bakma bu sorular için yarın alacağım da tam bir bilgi sahibi olmak istiyorum teşekkür ederim.

Yok sorun yok. Rahatsız etmiyorsun.
Genshin Impact'de şundan biraz daha düşük bir performans alırsınız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben gün içinde nereden baksanız 6 saat kadar kullanıyorum ve günün sonunda 100'den 70-75'e kadar iniyor.

Yok sorun yok. Rahatsız etmiyorsun.
Genshin Impact'de şundan biraz daha düşük bir performans alırsınız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben gün içinde nereden baksanız 6 saat kadar kullanıyorum ve günün sonunda 100'den 70-75'e kadar iniyor.

Seninki de Android 11 değil mi güncel yazılım kullanıyorsun.

Geri
Yukarı