Samsung A51 vs A70

Emrergnc

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
A70 kullanıyorum şu an. Sizce elimdekini satıp A51 almak mantıklı mı? Kamerası çirkin gözükse de daha güzel çektiğini düşünüyorum. Kağıt üzerinde daha hızlı bir cihaz olarak gözüküyor. Düşünceleriniz nedir?

A70 kullanıyorum şu an. Sizce elimdekini satıp A51 almak mantıklı mı? Kamerası çirkin gözükse de daha güzel çektiğini düşünüyorum. Kağıt üzerinde daha hızlı bir cihaz olarak gözüküyor. Düşünceleriniz nedir?
Kamera olarak kağıt üstünde A70 daha önde. Hız olarak da A70 daha hızlı bir model. Niye mantıklı olsun ki 😀

Kamera olarak kağıt üstünde A70 daha önde. Hız olarak da A70 daha hızlı bir model. Niye mantıklı olsun ki 😀
Damla çentik yok, ve uzunluğu biraz daha az A51 modelinin. Ram hızı daha iyi, upload hızıda daha iyi olarak geçiyor. Orijinal kamera uygulamasında fotoğraf kalitesi kesinlikle daha iyi. Google kamerayla kullanıyorum çünkü bunu. O yüzden bi düşünmedim değil.

Hocam A70 gayet iyi bir cihaz ve A51 ile aralarında anlamlı bi fark bulamadım.

Benchmark skorları:

Galaxy A51
AnTuTu: 113051 (v7)
GeekBench: 5401 (v4.4)
GFXBench: 5.6fps (ES 3.1 onscreen)

Galaxy A70
AnTuTu: 167750 (v7)
GeekBench: 6584 (v4.4)
GFXBench: 7fps (ES 3.1 onscreen)

Ben de A51 almayı düşünüyorum. Sadece artık AMOLED panele sahip bir telefon kullanmak istediğim için. Günlük kullanım için gayet yeterli olduğu kanaatindeyim. Sizce bu fiyat aralığında daha iyi AMOLED panelli bir telefon bulabilir miyim?

Ben de A51 almayı düşünüyorum. Sadece artık AMOLED panele sahip bir telefon kullanmak istediğim için. Günlük kullanım için gayet yeterli olduğu kanaatindeyim. Sizce bu fiyat aralığında daha iyi AMOLED panelli bir telefon bulabilir miyim?
Mi 9T modeline de bakabilirsiniz. Bence daha iyi bir cihaz.

Batarya ve donanım olarak A70 daha iyi bir cihaz. A51 kamera olarak iyi, öne çıkan tarafı bu. A70 modelinin kamerası seni tatmin etmiyor mu?
Google kamera kullanıyorum şuan pek bir şikayetim yok. Öylesine bir fikir sadece.
Mi 9T modeline de bakabilirsiniz. Bence daha iyi bir cihaz.
Xiaomi demeyin lütfen. Belki daha iyi bir telefondur karşı çıkmam ama midem bulandı artık adını duymaktan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı