Samsung A52 4000 TL eder mi?

Kaç tane Samsung kullanıcısı ısınıyor diye amiral gemisi telefonları iade etti. Burada anlatmaya çalıştığım bunca soruna rağmen Samsung markasını Xiaomi markasına karşı + olarak göstermeye çalışmak.

Isınan modellerin çoğu Exynos işlemcili. Ayrıca bahsettiğim model A52, amiral gemisi ne alaka?

Hangi telefonu kullandığınızı sorabilir miyim?

Ben de A52 ve Note 10 Pro karşılaştırma konusunda Realme videosu atarak ne anlatmaya çalışıyorsunuz anlamadım.

Sizin durumunuzu biliyorum hocam. Talihsiz bir durum zira Note 9S modeli önerdiğim bir model değil. Sorun ararsak buraya 50 tane Samsung telefonla sorun yaşamış adam etiketleyebilirim. Kaç tane Samsung kullanıcısı ısınıyor diye amiral gemisi telefonları iade etti. Burada anlatmaya çalıştığım bunca soruna rağmen Samsung markasını Xiaomi markasına karşı + olarak göstermeye çalışmak. Burada kararı kendiniz vermek yerine kullanacak kişiye net üstünlük yok bir taraf günlük kullanımda üstün bir taraf başka yerde güçlüdür demek. Kullanıcı için hangisi önemli ise onu tercih etmeye bırakmaktır. Attığım ilk mesajda zaten fiyatlara göre yorum yapılmalı dedim.

Benim için kamera batarya hız önemli?

Ben de A52 ve Note 10 Pro karşılaştırma konusunda Realme videosu atarak ne anlatmaya çalışıyorsunuz anlamadım.
Yazılım günlük kullanımda olan rahatlığı sağlar, en güzel örneği şu video mesela. MIUI daha arka plan belleği tutamıyor.
"Yazılımın stabilitesini, ham oyun performansı belirlemiyorsa ne belirliyor? " Diyen kişi sizdiniz. Ben de yazılımın önemli olduğunu söylüyorum, telefon sadece donanımdan ibaret değil. Lütfen cevap yazmadan önce tam okuyun.

Sorun ararsak buraya 50 tane Samsung telefonla sorun yaşamış adam etiketleyebilirim. Kaç tane Samsung kullanıcısı
Sorunsuz cihaz mı var? Şikayet var sitesinde iPhone 12 modelinde de sorun yaşayan kullanıcılar bulunuyor.

Kaç tane Samsung kullanıcısı ısınıyor diye amiral gemisi telefonları iade etti.

@BERWAR gerekli açıklamayı yapacaktır. Exynos 990'da bulunan ısınma sorunu giderildi diye biliyorum.

Benim için kamera batarya hız önemli?
Kamera olarak A52. Batarya olarak Note 10 pro. Hız olarak benzer işlemciler kullanılıyor.
Sorunsuz cihaz mı var? Şikayet var sitesinde iPhone 12 modelinde de sorun yaşayan kullanıcılar bulunuyor.
Ben de aynı şeyi diyorum zaten tam okumalısınız bence de.
"Yazılımın stabilitesini, ham oyun performansı belirlemiyorsa ne belirliyor? " Diyen kişi sizdiniz. Ben de yazılımın önemli olduğunu söylüyorum, telefon sadece donanımdan ibaret değil. Lütfen cevap yazmadan önce tam okuyun.
Tam okudum ve Realme videosu atmanıza hala anlam veremedim.

Kamera olarak A52. Batarya olarak Note 10 pro. Hız olarak benzer işlemciler kullanılıyor.

Ben de aynı şeyi diyorum zaten tam okumalısınız bence de.

Tam okudum ve Realme videosu atmanıza hala anlam veremedim.
Videoyu izleyin, demek istediğimi anlarsınız.

Ben yazılımın önemli bir şey olduğunu söylüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz burada düşük-orta segment cihaz tartışırken gelip amiral gemisi olan Xiaomi Mi 10T Pro ile Samsung Galaxy Note 20 Ultra karşılaştırması atıp Samsung'u kötülemeye çalışıyorsunuz.

Ortada markası Samsung olmasını + olarak kabul eden biri var o yüzden.

Samsung daha kaliteli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Xioami elbette çoğu zaman F/P olarak çok iyi olabiliyor. Ama alternatif olarak Samsung varsa xioami almaya gerek yok.

Geri
Yukarı