Samsung A52 ekran donuyor ve çizgiler çıkıyor

Sorunum yukarıdaki gibidir arkadaşlar. Bugün sabah böyle olmaya başladı telefonum. Donuyor ekranın rastgele yerlerinde çizgiler falan çıkıyor farklı renklerde ve sonra biraz bekleyince düzeliyor. Yeniden başlattım hafızada 20GB yer açtım ama kasmayla ilgili bir sorun değil gibi onu anladım. Direkt telefonun ekranı yanıt vermiyor. Sorun bugün oldu ve ben dün ufotest yapmıştım telefon ekranımın Ms'ini öğrenmek için. Bununla bir alakası olabilir mi? bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim bilmeyenlerde bilgisi olan birini etiketlerse iyi olur. bir telefoncuya gitmeden önce size sormak istiyorum. Maalesef donduğundaki ekranın fotoğrafını atamıyorum şu an ekstra çekeceğim bir şey yok yanımda. Müsait olduğumda başka bir telefondan çekip atacağım. Sizce ne yapmalıyım? @SadeceYiğit @Kaan Diktaş @Error

Çizgiler çıkıyor derken? A52'de kronik sorunları var.
Bildiğiniz ekranın renklerini oluşturan çizgiler tek renk halinde çıkıyor. Örneğin arkaplanımda bir manzara resmi var ama pembe,mavi,yeşil karışık çizgiler çıkıyor ekranın üstünde altında rastgele bir yerinde.

Bir süre böyle oluyor galiba 10-20 saniye falan sonra düzeliyor ama 15-20 dakikada bir oluyor galiba.

@Heribert Yavuz

@GFYT

@SF24 Hocam bilgili bildiğiniz varsa etiketlermisiniz?

Son düzenleme:
Sorun bu mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240402_184937_Google.jpg
    Screenshot_20240402_184937_Google.jpg
    107,7 KB · Görüntüleme: 12
Hayır böyle değil ama ekranın rastgele yerlerinde çıkıyor bazen çıkmadığında da donuyor ekran ama kasma gibi değil normal dururken veya ekran kilidini açarken de donabiliyor. Üretici kaynaklı bir hata değil mi? Ona göre aldığımız yere başvuracağım garantinin son yılı zaten. Ben ekrana zarar getirecek birşey yapmadım. Kendiliğinden oldu zaten.

Geri
Yukarı