Samsung A52s nem algılandı hatası

mert19999

Centipat
Daha fazla  
A52s telefonum dünden beri nem algılandı uyarısı verip telefonumu şarj etmiyor. Birkaç gündür telefon zaten doğru düzgün şarj olmuyordu. 7 8 saat falan yazıyordu. Ya da takılı olmasına rağmen hiç olmuyordu. Kabloda adaptörde sıkıntı yok. 3 tane orijinal şarj ile denedim. Bazen hata çıkmıyor sadece o zaman şarj edebiliyorum. Telefon suya falan girmedi nemlenebilecegi ortama da girmedi. Daha önce karşılaşan var mı? Çözüm bulamazsam garantisi var. Hafta sonu vereceğim.

Aynı sorunu zamanında S7 Edge modelinde yaşıyordum. Samsung yetkili servis bana sorunun sadece şarj soketi değişimi ile düzelebileceğini söylemişti. Eğer garantin varsa direk ver ben ücretsiz yaptırmıştım. (çok ihtiyacın varsa PC'den şarj edebilirsin ama çok uzun sürüyor acil bir şey de onu yapabilirsin.)

Aynı sorunu zamanında S7 Edge modelinde yaşıyordum. Samsung yetkili servis bana sorunun sadece şarj soketi değişimi ile düzelebileceğini söylemişti. Eğer garantin varsa direk ver ben ücretsiz yaptırmıştım. (çok ihtiyacın varsa PC'den şarj edebilirsin ama çok uzun sürüyor acil bir şey de onu yapabilirsin.)
Saçma sapan iş hocam ya. Samsungun kendi sitesindeki gosterdiği servise gitsem işimi hallederler mi pek bilgim yok bu garanti işlerinde.

Saçma sapan iş hocam ya. Samsung'un kendi sitesindeki gosterdiği servise gitsem işimi hallederler mi pek bilgim yok bu garanti işlerinde.

Tek sıkıntı 15 gün cihaza el koyuyorlar. Servis biraz ağır açıkçası yedek telefon varsa pek sıkıntı çıkmaz 15 günden. Servis kısmını pek hatırlamıyorum nereye götürdüğümü 4 sene önce falan kullanıyordum telefonu ama bence ilkten bir ara konuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı