Samsung A53 5G vs POCO X5 Pro mu?

Bütçe
10k 15k

LolipopluMessi

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, telefon alacağım yakın zamanda. Yaklaşık 10k 15k civarı bütçem var. Şu anda araştırdıgim kadarıyla bu ikisi arasında kaldım. Performans olarak POCO X5 Pro daha iyi sanırım ama kamerası kötü falan diyorlar. Size de fikrinizi sormak istedim. 10k 15k civarında daha iyi - telefon bildiğiniz varsa onu da söyleyebilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba, telefon alacağım yakın zamanda. Yaklaşık 10k 15k civarı bütçem var. Şu anda araştırdıgim kadarıyla bu ikisi arasında kaldım. Performans olarak POCO X5 Pro daha iyi sanırım ama kamerası kötü falan diyorlar. Size de fikrinizi sormak istedim. 10k 15k civarında daha iyi - telefon bildiğiniz varsa onu da söyleyebilirsiniz.

S20, S21 veya S21 FE alın daha iyi hocam.

Hocam 2022 model telefon olduğu için güncellik ve ileriye dönüklük açısından 21 FE daha iyi seçim olacaktır. 13.5k'ya 128 GB hali satılıyor, öneririm.

Hocam 2022 model telefon olduğu için güncellik ve ileriye dönüklük açısından 21 FE daha iyi seçim olacaktır. 13.5k'ya 128 GB hali satılıyor, öneririm.
Aslında benimde gönlüm onda da şu anlık babamın 13.5k kabul eder mi bilemediğim için 10kya bunlar makul geldi bide 4500mh ile 5000mh arasında çok fark olmaz demi

Aslında benim de gönlüm onda da şu anlık babamın 13.5k kabul eder mi bilemediğim için 10kya bunlar makul geldi bir de 4500mh ile 5000mh arasında çok fark olmaz değil mi?

Yoğun kullandığım için batarya sıkıntı olmasını istemem

Yeni konular

Geri
Yukarı