Samsung A54 düzgün çalışmıyor

Makaleler
1
Yer
Kars Kafkasya
Merhaba forum, Samsung A54 cihazını kullanıyorum Android 14 ve One UI güncellemesinden sonra telefon kafayı yedi diyebilirim. Kendi kendine Bluetooth kapanıyor, müzik durduruyor, ana ekran donuyor cihazı kapatıp açıyorum düzeliyor, telefon kendi kendine bir anda kapanıyor, Bluetooth kulaklık bağlı iken bağlantıyı kesiyor ve ben tekrar Bluetooth'dan girip tekrar bağlıyorum kulaklığı yani kısacası kafayı yedi telefon ve bu durumdan hiç memnun değilim. Sizlerde bu güncellemeden sonra problemler oldu mu?
Not: Güncelleme öncesinde Android 13 kullanırken durup dururken 112 aramıştı ve bunun yanında parmak izine cebimdeyken sürekli deneme yapıp kilidi şifre ile girmemi istiyordu.

İyi de Android Samsung'tan ibaret değil ki. Bi de senin telefonu nasıl kullandığın da önemli.
Bu güne kadar Huawei, Oppo, Samsung kullandım ve hepsinde az da olsa sorun yaşadım yazılımsal olarak beğenmiyorum hocam Android, ve bu saatten sonra telefon alırsam Android almayacağım 1 - 2 sene eski olsun İOS olsun diyeceğim çünkü yazılım problemlerinden sıkıldım ve kendi çapımda haklı olduğumu düşünüyorum.

Android bozuk değil birincisi. Exynos cayır cayır kasmadan oyun oynatıyor sorun yok A54 telefonu ilk çıktığından beri kullanıyorum sıfır kasma. Telefonu nasıl kullandığınız önemli. Ya da telefonunuz virüs yedi ya da fabrika çıkışı sorunlu. Mesela benim eski iPhone 7 mi düşürdüğüm zaman yazı yazarken uygulamadan atıyortu alakasız bir şekilde.

Android bozuk değil birincisi. Exynos cayır cayır kasmadan oyun oynatıyor sorun yok A54 telefonu ilk çıktığından beri kullanıyorum sıfır kasma. Telefonu nasıl kullandığınız önemli. Ya da telefonunuz virüs yedi ya da fabrika çıkışı sorunlu. Mesela benim eski iPhone 7 mi düşürdüğüm zaman yazı yazarken uygulamadan atıyortu alakasız bir şekilde.
Hadi bende bozuk diğer Samsung kullanan insanların şikayetlerini internette inceledin mi? Sende iyi diye hepsi iyi olması gerekmiyor, bana asla android övücüluğü yapma, kullanıyorum biliyorum bana kullandığımı aksi şekilde anlatman mantıksız, ve genel olarak ios'un android'den daha stabil olduğunu herkes biliyor.

Geri
Yukarı