Samsung A54 vs S23 FE

Kaan Oduncu

Femtopat
Daha fazla  
Telefonum bozuldu. Telefon lazım. Alırken guzel bir şey almak istiyorum. Kamerasi olsun islemcisi olsun... Sizce hangisi daha iyi ya da soyle sorayım; S23 FE'ye o kadar para vermelik bir durum var mı? Yardımcı olan herkese simdiden cok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen yetiyorsa tabii ki S23 FE, kullanım ömrü olsun; malzeme kalitesi olsun aradaki fiyat farkına değeceğini düşünüyorum. Açıkçası A54 ile karşılaştırılacak bir telefon değil S23 FE.
A54 orta segment bir telefonken S23 FE üst segmentin en baba telefonlarından.

Bütçen yetiyorsa tabii ki S23 FE, kullanım ömrü olsun; malzeme kalitesi olsun aradaki fiyat farkına değeceğini düşünüyorum. Açıkçası A54 ile karşılaştırılacak bir telefon değil S23 FE.
A54 orta segment bir telefonken S23 FE üst segmentin en baba telefonlarından.
S23FE A54 karşılaştırmak doğru değil her türlü S23FE daha iyi.

Daha yüksek parayı kamera paketi ve islemciden dolayı hak ediyor.
A54 de birçok kullanıcıya yetecek bir cihaz ama daha uzun ömürlü olsun ve kamerası da iyi olsun deniyorsa S23 FE'ye çıkmaya değer.
Yardimlariniz icin cok teşekkür ederim sayenizde kafamdaki soru isaretlerini netledim.

Telefonum bozuldu. Telefon lazım. Alırken guzel bir şey almak istiyorum. Kamerasi olsun islemcisi olsun... Sizce hangisi daha iyi ya da soyle sorayım; S23 FE'ye o kadar para vermelik bir durum var mı? Yardımcı olan herkese simdiden cok teşekkür ederim.
Tabi ki S23 FE. A54 de işinizi fazla fazla görecek bir telefondur fakat S23 FE, A54 kıyasla çok daha iyi.

Geri
Yukarı