Samsung A7 2016 Telefonda Oyunlarda Düşük FPS

Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm. Arkadaşlar Samsung A7 2016 model telefonumda her oyunda oluyor bu olay. Oyunda 5 dk boyunca 15 FPS oluyor. Sonra aniden 5 dk boyunca 30 FPS'e cikiyor yani akici oluyor. 5 dk sonra yine 15 FPS'e dusuyor. Ve bu dongu hiç bitmeksizin surekli devam ediyor. Telefonun isinmasiyla hiçbir alakasi yok. Bunu akici sekilde kitlemenin bir yolu yok mu? Telefonun Game Launcher'i kapali acaba acip oradan bir ayar falan yapsam diyorum. Ya da Play Store'den Game booster falan yuklseme duzelir mi? Yardim ederseniz mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunlarda oluyor şarjda mı oynuyorsunuz.

Telefonun Game Launcher'i kapali acaba acip oradan bir ayar falan yapsam diyorum. Ya da Play Store'den Game booster falan yuklseme duzelir mi? Yardim ederseniz mutlu olurum.
Gamebooster yüklemek cihazın daha fazla ısınıp performans kaybetmesi demek. Game Launcher ile kullanıldığında cihaz kendi ayarına göre FPS verecektir(Ekstra ayarları var kurcalarsanız görürsünüz) ama şunu da söylemeliyim. O telefonun bataryası hiç değişmedi ve yüksek parlaklıkta ise FPS kaybı demektir.

O kadar eski bir cihaza göre gayet normal bence değerler.

Geri
Yukarı