Samsung A7 2017 için Android 10/11 One UI ROM önerisi

@Silinen üye
Hocam testin sonucu nasıl?
Pilde %1 azalma oldu sadece.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220528-202250.jpg
    Screenshot_20220528-202250.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 39
Hayır. Hocam önce başka şeyler önerdi bende istediği bir şeyin sonucunu attim. ROM kurmayı şu anlık kurar mıyım kuramız miyim bilemiyorum.

Tavsiyem kurmanız. Cihaz rahatlar.
%50'nin üzerinde test yaparsanız daha iyi olur hocam. Benim S7'ye bile Android 12 Custom desteği gelmiş ama ben bilerek yüklemiyorum. (sürüm artırırken batarya daha kötü durumda olabilir diye)

Sıkıntı çıkarsa stock ROM tekrar atarsınız :D

Hayır. Hocam önce başka şeyler önerdi bende istediği bir şeyin sonucunu attim. ROM kurmayı şu anlık kurar mıyım kuramız miyim bilemiyorum.
@Silinen üye
Hocam testin sonucu nasıl?
Pilde %1 azalma oldu sadece.
İşlemci şimdilik iyi duruyor da tabi 4 yıllık telefon olunca olur öyle.
Tavsiyem kurmanız. Cihaz rahatlar.

Sıkıntı çıkarsa stock ROM tekrar atarsınız :D
Atılır o tarafta sıkıntı yok. :)

İşlemci şimdilik iyi duruyor da tabii 4 yıllık telefon olunca olur öyle.

Atılır o tarafta sıkıntı yok. :)

Hocam bir de biraz çekiniyorum bu tarz teknolojik işleri yaparken merakim vardir uğraşırım. Bir şeyi yanlış yaparım babama karşı mahcup olurum. Sıkıntısız bir şekilde nasıl yapabilirim?

Hocam bir de biraz çekiniyorum bu tarz teknolojik işleri yaparken merakim vardir uğraşırım. Bir şeyi yanlış yaparım babama karşı mahcup olurum. Sıkıntısız bir şekilde nasıl yapabilirim?

Yazılım tarafında kendinize güvendiğiniz sürece ve dosya ve kabloda sıkıntı olmadığı sürece istediğiniz sürümü yüklersiniz. Ben bu işlere Samsung star diye bir telefon vardı onla başladım. Başlarda kaç kere telefonum çöp olmuştur ama belli bir süreden sonra sıkıntısız yapabiliyorsunuz. Ben şu anki Galaxy S7 telefonuma kesinlikle yüklemem. Çünkü banka uygulamaları ve Samsung'un belli uygulamaları Knox sayacından dolayı işlevsiz oluyor. Root ile düzenleseniz bile dosyasını her türlü bir yerde sıkıntı çıkartıyor. Donanım tarafında ise gerçekten hiç deneyiminiz yoksa (benim gibi) işi bilene yaptırın. Batarya falan sakat iştir. Elinizde patlar falan Allah korusun hocam.

Yazılım tarafında kendinize güvendiğiniz sürece ve dosya ve kabloda sıkıntı olmadığı sürece istediğiniz sürümü yüklersiniz. Ben bu işlere Samsung star diye bir telefon vardı onla başladım. Başlarda kaç kere telefonum çöp olmuştur ama belli bir süreden sonra sıkıntısız yapabiliyorsunuz. Ben şu anki Galaxy S7 telefonuma kesinlikle yüklemem. Çünkü banka uygulamaları ve Samsung'un belli uygulamaları Knox sayacından dolayı işlevsiz oluyor. Root ile düzenleseniz bile dosyasını her türlü bir yerde sıkıntı çıkartıyor. Donanım tarafında ise gerçekten hiç deneyiminiz yoksa (benim gibi) işi bilene yaptırın. Batarya falan sakat iştir. Elinizde patlar falan Allah korusun hocam.

Anladım evet bir de bu Knox sayacı olayi vardi şimdi hatırladım hocam. O zaman hiç yapmamak daha iyi gibi bu bölümü unutmuştum hatırlattığıniz iyi oldu teşekkürler.

Geri
Yukarı