Samsung A7 2017 için Android 10/11 One UI ROM önerisi

Hocam bir de biraz çekiniyorum bu tarz teknolojik işleri yaparken merakim vardir uğraşırım. Bir şeyi yanlış yaparım babama karşı mahcup olurum. Sıkıntısız bir şekilde nasıl yapabilirim?

Benim rehberim var hocam :D

Anladım evet bir de bu Knox sayacı olayi vardi şimdi hatırladım hocam. O zaman hiç yapmamak daha iyi gibi bu bölümü unutmuştum hatırlattığıniz iyi oldu teşekkürler.

Garantisi bitmiştir bence 4 yıllık hatta 5 yıllık telefonun :)

Benim rehberim var hocam :D

Garantisi bitmiştir bence 4 yıllık hatta 5 yıllık telefonun :)

Knox sayaci garantiden bağımsız bir olay değil mi?

Knox sayaci garantiden bağımsız bir olay değil mi?

Garantisi var mı cihazınızın?
Çok güzel açıklamış okumanızı tavsiye ederim.

Knox sayacı artar ROM yüklerseniz.
Garantiniz biter.
Samsung Health, Güvenli Klasör vb uygulamaları kullanamazsınız.
Piliniz çabuk bitebilir zira bazı güç tasarrufu taktikleri devre dışı kalıyor ROM atılınca stock ROM dışında.

Şu an yapmayın. Garantiniz yanar. Telefon hakkında çoğu kişi çok kasıyor demiş. Sıfırlayın telefonu ve düzenli olarak telefonun içinde yüklü gelen Cihaz Bakımı uygulamasından bakım yapın.

İmkansız değil diye biliyorum ben. Geri orijinal yazılımı yüklerseniz giden özellikler tekrar çalışmaya başlar sanırım.

Garantisi var mı cihazınızın?
Çok güzel açıklamış okumanızı tavsiye ederim.

Cihazin garantisi yok tamam da. Güc tasaruffu vs çalışmıyor demiş arkadaş. Ki ben zor durumda kalirken Ultra güç tasarruf modunh kullanan biriyim. O da 0 şarj ile 3 saat idare etmistim chrom wp gibi uygulamalar üzerine.

Cihazin garantisi yok tamam da. Güc tasaruffu vs çalışmıyor demiş arkadaş. Ki ben zor durumda kalirken Ultra güç tasarruf modunh kullanan biriyim. O da 0 şarj ile 3 saat idare etmistim chrom wp gibi uygulamalar üzerine.

Custom ROM kuracağınız için bunları dert etmeye gerek yok bence.

Knox atarsa Samsung Pass çalışmıyor sadece ve bazı istisna uygulamalar hata verebiliyor.

Güç tasarrufu çalışıyor onda problem olmaz.

Garantisi yok ise Knox kafaya takılacak bir şey değil.

Knox atarsa Samsung Pass çalışmıyor sadece ve bazı istisna uygulamalar hata verebiliyor.

Güç tasarrufu çalışıyor onda problem olmaz.

Garantisi yok ise Knox kafaya takılacak bir şey değil.

Anladım teşekkürler cihazi 2018 gibi almıştım biteli bayağı oldu zaten. Benim için Samsung Pass vs önemli değil güvenli mod güç tasarrufu gibi şeyler gitmesin yeter.
Evet 1 hafta süreden sonra merhaba.
İlk başta Samsung Pass'i farklı bir şey sanmıştım o yüzden kullanmiyorum demiştim ama aslında onu kullanıyorum ve ROM yüzünden bu özellik giderse biraz sıkıntı olabilir. Ben o yüzden format ya da sifirlamaya düşünüyorum sizin öneriniz nedir?

Son düzenleme:
Anladım teşekkürler cihazi 2018 gibi almıştım biteli bayağı oldu zaten. Benim için Samsung Pass vs önemli değil güvenli mod güç tasarrufu gibi şeyler gitmesin yeter.
Evet 1 hafta süreden sonra merhaba.
İlk başta Samsung Pass'i farklı bir şey sanmıştım o yüzden kullanmiyorum demiştim ama aslında onu kullanıyorum ve ROM yüzünden bu özellik giderse biraz sıkıntı olabilir. Ben o yüzden format ya da sifirlamaya düşünüyorum sizin öneriniz nedir?

Şifreleri ve kart bilgileri Google'a kaydedin. Otomatik doldurmayı kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı