Samsung A7 2017 için Android 10/11 One UI ROM önerisi

Şifreleri ve kart bilgileri Google'a kaydedin. Otomatik doldurmayı kullanırsınız.

Bilmiyorum yani bu çok daha işlevsel geliyor parmak izi olayı. Bir de elimdeki PC sıkıntı çıkartırsa telefonun kilitlenme olayı olabilir. Aslında hala kafam karışmış vaziyette sinavlardan sonra ne yapacağımı iyice düşüneceğim ve cihazin güvenliği ile alakali sıkıntı olur mu? Bir de bu olay i bypass etme gibi bir durum var midir?

Bilmiyorum yani bu çok daha işlevsel geliyor parmak izi olayı. Bir de elimdeki PC sıkıntı çıkartırsa telefonun kilitlenme olayı olabilir. Aslında hala kafam karışmış vaziyette sinavlardan sonra ne yapacağımı iyice düşüneceğim ve cihazin güvenliği ile alakali sıkıntı olur mu? Bir de bu olay i bypass etme gibi bir durum var midir?

Bypass olayını bilemiyorum.

Bypass olayindan anlayan biri var mi ya da böyle bir olay mevcut mudur?
Bir de ben bu ROM'u kurarsam herhangi bir güvenlik ile ilgili sorun olur mu?

Bypass olayindan anlayan biri var mi ya da böyle bir olay mevcut mudur?
Bir de ben bu ROM'u kurarsam herhangi bir güvenlik ile ilgili sorun olur mu?

Ha siz Knox'u diyorsunuz :D
Hocam belki şansınıza stock ROM kurarsanız Knox sıkıntı çıkartmayabilir. Büyük olasılıkla Knox sıkıntı çıkartır :/

Evet maksimum 8.0 :)
Size tavsiyem One UI ROM kurmanız.
Microsoft'un telefonum adlı uygulama ile tam uyumlu çalışan Note10 Lite ROM'u.

Güvenlik açısından hafif endişelerim olabilir. Çünkü yakin yaklaşık 7 8 ay önce PCime aileden biri tarafindan virüs yükledi ve sonucları çok kötü oldu.
Ekran karti gg oldu, Steam'deki 15 TL çöp oldu Discord hesabim banlandi. Paparamdan 3 kez 750 TL çekilmeye çalışıldı tarzi olaylar.

@Umut Nas.
Merhaba hocam elimde A7 2017 cihaz var kurulum yapıyorum reboot yapdıktan sonra açılıştaki Samsung Galaxy A7 yazısında açılıp kapanıyor yardımcı olabilir misin rica etsem.

Geri
Yukarı