Samsung A7 2017 OEM kilidi nasıl açılır?

Daha fazla  
Samsung A7 2017 telefonuma TWRP LineageOS 18.1 yükledim sonra açtım telefonu Play Store yok Google'nin uygulamaları yok. Telefonu orijinal sürümüne getirmeye karar verdim ayarlarda geliştirici seçeneklerinde OEM kilidi yoktu. Her telefonda ayarlarda geliştirici seçeneklerinde OEM kilidi oluyor ben de yoktu OEM kilidini açmam lazım çünkü telefonu orijinal sürümüne çevirmem için OEM kilidini açmam gerek. OEM kilidini nasıl açabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung A7 2017 telefonuma TWRP LineageOS 18.1 yükledim sonra açtım telefonu Play Store yok Google'nin uygulamaları yok.
Çünkü GAPPS yüklemen lazım.
elefonu orijinal sürümüne getirmeye karar verdim ayarlarda geliştirici seçeneklerinde OEM kilidi yoktu. Her telefonda ayarlarda geliştirici seçeneklerinde OEM kilidi oluyor ben de yoktu OEM kilidini açmam lazım çünkü telefonu orijinal sürümüne çevirmem için OEM kilidini açmam gerek. OEM kilidini nasıl açabilirim?
Yüklerken zaten OEM kilidini açtın. Gerek yok.

GApps yüklemezsen Google'ın uygulamaları yüklü gelmez. Aurora Store kullanabilirsin Play Store yerine.
Play Store'suz yapamam diyorsan linkten Android sürümüne ve mimariye uygun paketi indir, ROM'dan sonra flaşla. Variant'ta önerim pico'dur. Play Store ve gerekli bağımlılıklarını içerir; tarayıcıyı, YouTube'u vesaire kendin kurarsın.

OEM kilidine gelecek olursak, telefon download mode'da iken Odin'de göremiyor musun?

GApps yüklemezsen Google'ın uygulamaları yüklü gelmez. Aurora Store kullanabilirsin Play Store yerine.
Play Store'suz yapamam diyorsan linkten Android sürümüne ve mimariye uygun paketi indir, ROM'dan sonra flaşla. Variant'ta önerim pico'dur. Play Store ve gerekli bağımlılıklarını içerir; tarayıcıyı, YouTube'u vesaire kendin kurarsın.

OEM kilidine gelecek olursak, telefon download mode'da iken Odin'de göremiyor musun?
Telefonu odin de görüyorum işlem yaparken hata alıyorum kilidi açmam gerekiyor. teşekkürler

Yüklerken zaten OEM kilidini açtın. Gerek yok

Yüklerken zaten OEM kilidini açtın. Gerek yok.

TWRP kurulum yerinde gapps dosyasını kurmuştum

Verdiğin linkte Samsung A7 2017 orijinal yazılım sürümü android 8.0.0 dı onumu indiriyim

Çok soru sordum kusura bakma.linkten indirdim gerekeni ama ben bunu simdi nasıl kuracağım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı