Samsung A7 2017 açılmıyor

druggercat

Centipat
Merhaba 4 yıllık emektarım olan Samsung A7 2017 sürekli kapanıp açılmaya başladı yaklaşık 7 kere art arda kapanıp açıldıktan sonra kapandı bir daha ekranı gelmedi neden olabilir evde çözebilir miyim bu sorunu? Sabah da hoparlör patlamıştı cızırtılı ses çıkarıyordu kapanıp açıldı düzeldi. Hard reset için gerekli tuşlara basılı tutmama rağmen ekran gelmedi. 2 gündür neredeyse kullanılamaz derecede donuyor sinirden telefonu ısıracaktım. Çözümü yeni telefon gibi komik şakalar yapmazsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba 4 yıllık emektarım olan Samsung A7 2017 sürekli kapanıp açılmaya başladı yaklaşık 7 kere art arda kapanıp açıldıktan sonra kapandı bir daha ekranı gelmedi neden olabilir evde çözebilir miyim bu sorunu? Sabah da hoparlör patlamıştı cızırtılı ses çıkarıyordu kapanıp açıldı düzeldi. Hard reset için gerekli tuşlara basılı tutmama rağmen ekran gelmedi. Çözümü yeni telefon gibi komik şakalar yapmazsanız sevinirim.

Galiba bir format lazım YouTube'den ara ve bul olmazsa tamirciye götür oda olmazsa.
Yeni telefon önerisi verebilirim.

Hangi olaydan sonra oldu? Su kaçmış olabilir.
1 haftadır kendi kendine olmaya başladı ya. Kedim yere düşürmüştü ama düşürdükten 4 5 gün sonra olmaya başladı.
Benim 8 yıllık emektar Samsung Galaxy Note 2'ye de öyle oldu.
Artık hiç açılmıyor anakartla alakalı bir sorun.
Tamire vermekten yeni telefonun parası çıktı bıktım valla tamire götürmekten.
Galiba bir format lazım YouTube'den ara ve bul olmazsa tamirciye götür oda olmazsa.
Yeni telefon önerisi verebilirim.
Format denedim ama ekran gelmiyor tamirci de sürekli 300 lira alıp duruyor yeni telefonun parası çıktı neredeyse. Güvenesim de gelmiyor konuşmalara galeriye girer diye ama galiba yine tek çözüm tamirci.

Merhaba 4 yıllık emektarım olan Samsung A7 2017 sürekli kapanıp açılmaya başladı yaklaşık 7 kere art arda kapanıp açıldıktan sonra kapandı bir daha ekranı gelmedi neden olabilir evde çözebilir miyim bu sorunu? Sabah da hoparlör patlamıştı cızırtılı ses çıkarıyordu kapanıp açıldı düzeldi. Hard reset için gerekli tuşlara basılı tutmama rağmen ekran gelmedi. Çözümü yeni telefon gibi komik şakalar yapmazsanız sevinirim.

A7 2017 4 yıldır kullanıyorum. Stock ROM atmıştım o sayede güncellemelerle şu an iyi. Sorun batarya durumundan kaynaklı olabilir. Şarj soketi sıkıntılı cihaz nem sorunlarından epey baş ağrıttı.

1 haftadır kendi kendine olmaya başladı ya. Kedim yere düşürmüştü ama düşürdükten 4 5 gün sonra olmaya başladı.

Tamire vermekten yeni telefonun parası çıktı bıktım vallahi tamire götürmekten.

Format denedim ama ekran gelmiyor tamirci de sürekli 300 lira alıp duruyor yeni telefonun parası çıktı neredeyse. Güvenesim de gelmiyor konuşmalara galeriye girer diye ama galiba yine tek çözüm tamirci.

Olmasa.
Bu telefonu alırsın bataryaya iyi davran alırsan gm batarya konusunda biraz kötü ama bu telefon iyi davranılırsa en az 5 sene dayanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı