Samsung A70 için IMEI silme işlemi yapılabilir mi?

647573

Picopat
Daha önce IMEI değişimi IMEI atmayı duymuşsunuzdur fakat ben tam tersini istiyorum. Tablet almak yerine telefonu işlevsiz hale getirmek istiyorum yani arama vs. yapılmasın. Sadece tablet gibi SIM olmadan kullanıLsın... Bunu biraz araştırdım fakat bulamadım kendim yapabilir miyim? İşlevsiz hale gelsin istiyorum nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce IMEI değişimi IMEI atmayı duymuşsunuzdur fakat ben tam tersini istiyorum. Tablet almak yerine telefonu işlevsiz hale getirmek istiyorum yani arama vs. yapılmasın. Sadece tablet gibi SIM olmadan kullanılsın... Bunu biraz araştırdım fakat bulamadım kendim yapabilir miyim? İşlevsiz hale gelsin istiyorum nasıl yapabilirim?

Neden? SIM kart takmayın olsun bitsin.

Daha önce IMEI değişimi IMEI atmayı duymuşsunuzdur fakat ben tam tersini istiyorum. Tablet almak yerine telefonu işlevsiz hale getirmek istiyorum yani arama vs. yapılmasın. Sadece tablet gibi SIM olmadan kullanılsın... Bunu biraz araştırdım fakat bulamadım kendim yapabilir miyim? İşlevsiz hale gelsin istiyorum nasıl yapabilirim?

Yapılır fakat ne gerek var ki, SIM kart takma.

E tamam SIM kartı vermeyin eline takmaz zaten ya da o kısmı alıp saklayın istese de takamaz.
Ya hocam benim sorum omu allah askına yaşına göre şeytanın teki herşeyi yapar başımız belaya girsin istemiyorum. Biraz yobaz şiddet yanlısı bir aileye sahibiz. o zaten isteyip duruyor. neyse belliki yardımcı olmayacaksınız sağolun yine de.

Ya hocam benim sorum omu Allah askına yaşına göre şeytanın teki her şeyi yapar başımız belaya girsin istemiyorum. Biraz yobaz şiddet yanlısı bir aileye sahibiz. O zaten isteyip duruyor. Neyse belli ki yardımcı olmayacaksınız sağ olun yine de.

Başınız ne gibi bir belaya girebilir? Ortada kullanıma açık hatmı saklıyorsunuz evde? SIM kartı nereden bulacak?

Hocam kendi içinizde haklısınız evet ama ilk defa böyle bir şey duyduğumuz için ve birisi istediği için şaşırdık garip geldi, kızmayın. hard reset sonrası IMEI kabulu olmayan bir ROM atabilirsiniz belki cihaza.

Geri
Yukarı