Çözüldü Samsung A71 şifre girmeden sıfırlamak mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

R MR.X E

Hectopat
Makaleler
1
Telefonum Samsung Galaxy A71. telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamak istiyorum ama şifre istiyor. Ama ne şifresi istediğini bilmiyorum. Güvenli klasör ve Gmail şifrelerini denedim olmadı. Şifre girmeden sıfırlamak mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde önemli bir şey yoksa hard reset yaparak full olarak sıfırlayabilirsin.

Bilmiyorum ama girdiğiniz mail adresini biliyorsanız büyük ihtimalle sıfırlama imkanınız vardır. Hatta hemen kontrol edeyim👍

Teşekkür ederim. Yeni gördüm. Bende bakmıştım varmı diye. Şuan sıfırladım şifreyi. Sizce fabrika ayarlarına sıfırlamak mı iyi? Hard reset mi daha iyi?

Teşekkür ederim. Yeni gördüm. Bende bakmıştım varmı diye. Şuan sıfırladım şifreyi. Sizce fabrika ayarlarına sıfırlamak mı iyi? Hard reset mi daha iyi?
O konu hakkında bir bilgim yok ama "Hard reset ile fabrika ayarları arasındaki fark" yazıp aratirsaniz; nedenleri ile hangisini seçeceğinize karar verebilirsiniz.

O konu hakkında bir bilgim yok ama "Hard reset ile fabrika ayarları arasındaki fark" yazıp aratirsaniz; nedenleri ile hangisini seçeceğinize karar verebilirsiniz.

Buradan okudum. Fabrika ayarlarında silinmeyen veriler olabiliyormuş. Hard reset tamamen siliyormuş.

Buradan okudum. Fabrika ayarlarında silinmeyen veriler olabiliyormuş. Hard reset tamamen siliyormuş.
Evet yani telefonunuzun hızlanması vb. durumlar için iyi ama A71'de buna ihtiyacınız olacağını sanmıyorum. Eğer ihtiyacınız var ise Hard reset yok ise fabrika ayarlara ayarlarına sıfırlamanizi oneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı