Samsung A72 alınır mı?

Bütçe
5000-5500
Ekran yenileme hızı, kamera, hoparlör, su ve toza karşı dayanıklılık ve güncellik bence arada fazlasıyla bir fark var dememize yetiyor.

Sırf bir yorumumdan da bütün hayatımı çıkarttığınız için teşekkürler.
Her seyi ben bilirim kafasiyla yaptigin yorumdan bunu cikardim. Ve hic sasmaz bu durum. Fiyatini kesinlikle hak etmiyor.

Her seyi ben bilirim kafasiyla yaptigin yorumdan bunu cikardim. Ve hiç sasmaz bu durum. Fiyatini kesinlikle hak etmiyor.

Burada fiyatını hak edip hak etmediğini tartışmıyoruz. Biz burada sizin "arada pek fark yoktur" lafınız hakkında tartışıyoruz ama siz cihazlardan çok benim hakkımda konuşuyorsunuz.

Daha önce 3000 TL bütçede konu açmıştım fakat bütçemde artış olduğu için tekrar konu açmak istedim. 5300 TL bütçede Samsung'a 72 alınır mı? Olmaz ise Samsung marka telefon önerir misiniz? (ablam Samsung dışında tercih etmediği için maalesef Samsung'la sınırlı.)

Ben iphone 5s kullanıyordum. Android olarak bu telefonu hem daha uygun fiyatlı hemde değişikli olsun diye aldım ama; klasör, dosya karmaşasına daha fazla dayanamayıp, sattım.

Daha önce 3000 TL bütçede konu açmıştım fakat bütçemde artış olduğu için tekrar konu açmak istedim. 5300 TL bütçede Samsung'a 72 alınır mı? Olmaz ise Samsung marka telefon önerir misiniz? (ablam Samsung dışında tercih etmediği için maalesef Samsung'la sınırlı.)

5000 TL'ye 720G saçmalık. S20 FE alınır.

Geri
Yukarı