Samsung A73 5G eskisi gibi iyi çalışmıyor

565656

Centipat
Daha fazla  
Samsung A73 5G modeline sahibim ve 2 gün önce kardeşime oyun oynaması için telefonumu verdim. O da Roblox yüklemiş. Yanına gittiğimde telefonun 43 derece olduğunu gördüm. O günden sonra New state oyunuda eşyalar bulanık gözükmeye başladı. Mesela arena modunda oyuna girdiğimde mini map bulanık gözüküyor, sonra düzeliyor. Battle Royale modunda ağaçlara yaklaştım mı kaliteleri artıyor. Uçaktan atlarken harita parça parça yükleniyor. Telefonda kalıcı hasar kalmış olabilir mi? (Eşyaların bulanıklaşmasının roblıx oyunundan mı plsuğunu bilmiyorum ama o günden sonra gözüme çarpmaya başlad. I daha önce olsaydı görürdüm diye düşünüyorum, telefonu sıfırladım yine de değişmedi.)

Samsung A73 5G modeline sahibim ve 2 gün önce kardeşime oyun oynaması için telefonumu verdim. O da Roblox yüklemiş. Yanına gittiğimde telefonun 43 derece olduğunu gördüm. O günden sonra New state oyunuda eşyalar bulanık gözükmeye başladı. Mesela arena modunda oyuna girdiğimde mini map bulanık gözüküyor, sonra düzeliyor. Battle Royale modunda ağaçlara yaklaştım mı kaliteleri artıyor. Uçaktan atlarken harita parça parça yükleniyor. Telefonda kalıcı hasar kalmış olabilir mi? (eşyaların bulanıklaşmasının roblıx oyunundan mı plsuğunu bilmiyorum ama o günden sonra gözüme çarpmaya başlad. I daha önce olsaydı görürdüm diye düşünüyorum, telefonu sıfırladım yine de değişmedi.)

Roblox ile alakası yoktur, eğer kardeşin sistemi güncellemiş veya telefona vurmuş veya düşürmüşse geçmiş olsun masraf çıktı demektir.

Roblox ile alakası yoktur, eğer kardeşin sistemi güncellemiş veya telefona vurmuş veya düşürmüşse geçmiş olsun masraf çıktı demektir.
Sistemi güncellemiş derken neyi kastettiniz.

Telefonu vursada düşürsede bir şey değişmez. Yazılımsal bir kusur vardır garantiye ver.
Yazılımsal bir şey olsa daha önceden de olmaz mı?

Samsung A73 5G modeline sahibim ve 2 gün önce kardeşime oyun oynaması için telefonumu verdim. O da Roblox yüklemiş. Yanına gittiğimde telefonun 43 derece olduğunu gördüm. O günden sonra New state oyunuda eşyalar bulanık gözükmeye başladı. Mesela arena modunda oyuna girdiğimde mini map bulanık gözüküyor, sonra düzeliyor. Battle Royale modunda ağaçlara yaklaştım mı kaliteleri artıyor. Uçaktan atlarken harita parça parça yükleniyor. Telefonda kalıcı hasar kalmış olabilir mi? (Eşyaların bulanıklaşmasının roblıx oyunundan mı plsuğunu bilmiyorum ama o günden sonra gözüme çarpmaya başlad. I daha önce olsaydı görürdüm diye düşünüyorum, telefonu sıfırladım yine de değişmedi.)
Birde o günden deneme için ekran kaydı almıştım oyun içinden ondan olabilir mi?

Başka cevabı olan var mı? Yoksa garantiyemi göndermeliyim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı