Samsung A750FN telefon yükleniyor ekranında dondu

Alisulu

Femtopat
Daha fazla  
Elimdeki Samsung A750FN telefonuma Odin3 ile rootlarken downloading ekranında dondu kaldı. Ne yaptıysam çıkmıyor. Ses kısma ve güç tuşuna basıyorum kapanıp açılıp yine aynı şey çıkıyor. Yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• 16914943621955910508634557141652.jpg
    16914943621955910508634557141652.jpg
    74,9 KB · Görüntüleme: 10
Hocam sistemi hiç açamadınız mı?

Normalde çalışıyordu..dün bi siteden twrp dosyası indirdim..onu kurduktan sonra bu ekranda kaldı sistem hiçbir şekilde açılmıyor.

Hocam soft brick olmuş yeniden yazılım atmanız lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam soft brick olmuş yeniden yazılım atmanız lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hemen deniyorum hocam..

Hemen deniyorum hocam..
Hocam bu telefonumu arkadaşım uğraşırken imei numarasını yanlışlıkla sildi..geri getirmeye çalışırken buralara kadar geldik..yine de işe yarar mı

Son düzenleme:
Hemen deniyorum hocam.

Hocam bu telefonumu arkadaşım uğraşırken IMEI numarasını yanlışlıkla sildi. Geri getirmeye çalışırken buralara kadar geldik. Yine de işe yarar mı?

Hocam denemeye değer IMEI uçmamışta olabilir. Orijinal yazılımı yüklemeye çalışın yükledikten en az 3 gün sonra telefonunuz şu kadar gün sonra kapanacak derse benimle iletişime geçin.

Hocam denemeye değer IMEI uçmamışta olabilir. Orijinal yazılımı yüklemeye çalışın yükledikten en az 3 gün sonra telefonunuz şu kadar gün sonra kapanacak derse benimle iletişime geçin.
Hocam Romların içinde türkiye Rom'u yok

Hocam telefon düzeldi imei geri geldi çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
Faydam dokunduysa ne mutlu bana.

Geri
Yukarı