Samsung A8 "Downloading" sonrası açılmıyor

GT 210

Hectopat
Samsung A8 telefonum var. Dün akşam telefonda mavi ekranda "Dowloading do not turn off target" yazıyordu. Açıp kapattığımda tekrar geldi ve sabaha kadar açık bıraktım. Sabah kalktığımda ise telefon kapalıydı. Muhtemelen şarjı bitmişti ve telefon artık açılmıyor. Nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kürdan yarımıyla reset tuşuna basarken telefonu açmayı deneyin.

Dostum keşke hangi sene modeli olduğunu belirtse idin.
Lütfen öncelikle telefonunu şarja tak ve açılmasını bekle.
Eğer orta tuşu varsa (download mod ekranı gelince): Güç tuşu + orta tuş + ses kısma tuşlarına 7 ila 10 saniye arasında basılı tut.
Orta tuşu yoksa: Güç tuşu + ses açma + ses kısma tuşlarına 7 ila 10 saniye basılı tut.
Eğer telefon belirtiğim tuş kombinasyonlarına tepki vermiyorsa (orta tuşu olmayan) ses açma ve kısma tuşlarını sırası ile tek tek dene.

Dostum keşke hangi sene modeli olduğunu belirtse idin.
Lütfen öncelikle telefonunu şarja tak ve açılmasını bekle.
Eğer orta tuşu varsa (download mod ekranı gelince): Güç tuşu + orta tuş + ses kısma tuşlarına 7 ila 10 saniye arasında basılı tut.
Orta tuşu yoksa: Güç tuşu + ses açma + ses kısma tuşlarına 7 ila 10 saniye basılı tut.
Eğer telefon belirtiğim tuş kombinasyonlarına tepki vermiyorsa (orta tuşu olmayan) ses açma ve kısma tuşlarını sırası ile tek tek dene.
Telefon samsung a8 2016 SM-A810F/DS ve telefon hiçbir şekilde açılmıyor

Son düzenleme:
O ekrana Bootloader gibi bir şey eskiden bende de olmuştu bir şekilde halletmiştim. Ses açma+kilit, ses kısma+kilit,
Ses açma+kilit+ana ekran tuşu, ses kısma+kilit+ana ekran tuşu gibi kombinasyonları o ekrandayken deneyin.
Her kombinasyonu 60 sn boyunca basılı tutun bunlardan biri olması lazım.

Bir kürdan yarımıyla reset tuşuna basarken telefonu açmayı deneyin.

Hocam telefonun tam olarak neresinde göremedim?

Bilgisayara bağladığınız zaman bilgisyarada aygıt bağlandı sesi geliyor mu?

Hayır.
Arkadaşlar telefonun açılmamasının mavi ekranla hiçbir alakası yokmuş. Bilgisayarcıya gösterdim telefonu şarj yerine pislik dolmuş ondan şarj olmuyormuş. Telefon açıldı yardım eden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı